Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm Fragmanı – 13 Şubat Salı

admin

Haberler

12 Şubat 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm Fragmanı – 13 Şubat Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanın sonunda yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 90. Bölüm fragmanında ; Hurşit vuruluyor. Apar topar hastaneye kaldırılan Hurşit’in haberini alan herkes çok üzülüyor. Meryem de Hurşit için endişeli olduğundan teselliyi Hızır’da buluyor. Hızır yıllarca kendisini ve çocuklarını koruyan Hurşit’in çok değerli olduğunu ve bu yaşam savaşını kazanacağını Meryem’e söyleyerek teselli veriyor. Ayrıca ölümden korkmamasını çünkü asıl ölümün bu hayat olduğunu söyleyerek her şeye hazırlıklı olmasını istiyor.

Şahin Ağa ile Yaşar arasında ise ipler geriliyor. Şahin Ağa’nın haberini aldığı durumu Yaşar’a ilettiğinden ikili arasında tartışma yaşanıyor. Yaşar’ın adamlarının uyuşturucu sattığını söyleyen Şahin Ağa bir anda Yaşar’ın tepkisini alıyor. Adamlarını bu işi yapmamalarını yoksa hepsini indireceğini söyleyen Şahin Ağa’ya Yaşar ” ağır ol ” diyerek tepkisini veriyor. Daha sonra Şahin Ağa’nın adamlarını tek tek Yaşar indirmeye başlıyor.

Pudra Hakkı ise masada konuşulan önemli konulardan biri oluyor. Pudra Hakkının davranışlarını ve neden olduğu durumları masadan anlatan Ekrem’e Ünal ” daha çok kan akacak ” diyerek onu durdurmaları gerektiğini söylüyor. Hızır ise büyük bir planın peşindedir. Servet’e bir bomba yapması emrini veriyor. Servet de hemen çalışmalara başlıyor. Acaba Hızır’ın planı ne ? Pudra Hakkı’yı durdurabilecekler mi? Yaşar ve Şahin Ağa arasında başlayan savaşta kim galip gelecek ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölümüyle 13 Şubat Salı günü saat 20:00 itibarıyla ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz