Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı – 13 Şubat Salı

admin

Kanal D

12 Şubat 2018

Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı – 13 Şubat Salı

Kızlarım İçin dizisinin merakla beklenen yeni bölümünden fragmanlar gelmeye başladı.

Kızlarım İçin dizisinin ekranlara gelen 11. Bölüm fragmanında; Yaşar’ın göz yaşları ekrana geliyor. Hüma böbrek nakli yapıldıktan sonra iyileşip evine dönünce herkes kaldığı yerden hayatına devam etmeye çalışıyor. Fakat bu durum Yaşar için farklı oluyor. Hastanede kızının kendisinden olmadığını öğrendiğinden beri içinde yarayan bir kana meydana gelen Yaşar, ne kızına ne de hayata aynı bakamıyor. Kızının eskisi gibi babasına yakın ve candan davranışlarına garip cevaplar veren Yaşar’ın bu durumunu diğer kızları da fark ediyor.

Tayfun ise büyük bir kaza geçiriyor. Hastanede yoğun bakımda olan Tayfun’un haberini alan Sumru hemen hastaneye koşuyor. Tayfun’u o halde gören Sumru daha fazla bu oyunu sürdüremeyeceğini anlıyor. Ablası Kumru ile konuşarak Tayfun’un evlenme teklifi kabul ettiğini ve iyileşir iyileşmez onunla evleneceğini söylüyor.

Yaşar yaşadıklarının ağırlığı ile kabuğuna çekildiğinden kızı Sanem yanına gelip babasındaki bu huzursuzluğun nedenini soruyor. Yaşar ise göz yaşları içinde olanları anlatıyor. Yaşar’ın kızı Hüma için ”onun ilk sözlerini ben duydum , ilk adımlarını attığını ben gördüm; benim kanımdan olmasa bile benim canımdan bir parça” olduğunu söylediği sözleri herkesi duygulandırıyor. Yaşar’ın bu gerçekle nasıl yaşayacağı merak konusu…

Kızlarım İçin dizisinin 11. Bölümü 13 Şubat Salı günü saat 20:00 itibarıyla Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz