Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Salı

admin

Haberler

16 Nisan 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Salı

ATV en sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 99. Bölüm fragmanında; Yaşar bir taksinin içinde ulaşmak istediği yere gidiyor. Fakat takip edildiğini anlayan Yaşar taksiyi sağ çektiriyor. Araçtan inip çevreyi kolaçan edince, derin sessizlik içinde bir şüphe uyandırıyor. Yaşar araca geri binmek için davranamadan sağlı ve sollu olarak atılan mermilerine hedefi oluyor. Çünkü kendisini takip eden araçlardan bir anda çıkan tetikçiler Yaşar’ın olduğu yeri kurşun yağmuruna tutuyor. Yaşar taksiye binerek canını kurtarıyor. Hızır ise Reşit belası ile uğraşıyor. Reşit hem mekanına gelip hem de tehdit ettiği Hızır’ın sindirmeye çalışıyor. Fakat başarılı olamıyor. Reşit ”bütün o zibidileri öldüreceğim, en son sana geleceğim ” diyerek Hızır’ı açık açık tehdit ediyor. Hızır ise bu tehditlerinden hiç birinden korkmayarak ” bundan sonra hasmınım , hasmımsın ” diyerek düşmanlığı ilan ediyor.

Hayriye Hanım ise gelinini iyice sıkıştırmaya başlıyor. Meryem’in hastaneye gittiğini öğrenen Hayriye Hanım ona neden gittiğini soruyor. Meryem ise gerçeklerin ortaya çıkmasından korkuyor. Diğer yandan Reşit soluğu Ekrem ve Pudra Hakkı’nın yanında alıyor. Pudra Hakkı geçen defa Güneş’e yapılanları hatırlatarak gelecekteki hedefin kendileri olduğunu söylüyor. Hızır ise ” masamızda oturan, masamızda ölür; Kural kuraldır” diyerek bir sonraki hamlesinin tamda Pudra Hakkı ve yandaşlarını öldürmek olacağını gösteriyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölümüyle 17 Nisan Salı günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz