Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Yeni Transfer

16 Aralık 2015
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Yeni Transfer

Son günlerde ATV ekranlarının en fazla beğenilen ve konuşulan dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna ekranların sevilen yüzleri dahil edilmeye devam ediliyor. Her geçen gün izleyici kitlesini daha da yükseltmeyi başaran, aksiyon ve heyecan dolu sahneleri ile izleyenleri ekranlara kilitleyen dizi, sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasında yer alıyor.

Yılanların Öcü ve Arka Sokaklar dizisi ile yakından tanıdığımız Nail Kırmızıgül artık Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin yer aldığı dizi, çocuk yaşta girdiği yer altı camiasında adaletli yapısı ile ünlenen Hızır Çakırbeyli’nin hayatını işliyor.

15. bölümde diziye dahil olan Nail Kırmızıgül ile birlikte diziye damga vuran bir diğer isim ise Deniz Seki oldu. Uyuşturucu ticareti suçundan uzun bir süredir cezaevinde tutuklu bulunan Deniz Seki, cezaevinde geçirdiği sürede yazdığı şarkıyı ilk kez dizide seslendirmişti. Deniz Seki’nin söylediği başarılı şarkı ise sosyal medya gündeminde ilk sıralarda yer aldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. Bölüm Özeti

Meryem’in cezaevinde bulunması, Hızır ve çocuklarının arasındaki kopukluğun daha da büyümesine sebep oldu. Annelerinin özel durumlarından babalarını sorumlu tutan Zeyno ise babasına sert bir tepki gösterdi.

Çakırbeyli ise ailesi ile ilgili sorunlar yaşamaya devam etti. Eşinin farklı bir ilişkisi daha olmasına rağmen ailesi için tüm zorluklara göğüs geren Meryem Çakırbeyli, her şeyi göze alarak harekete geçti. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz