Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 122. Bölüm Ne Zaman?

admin

Haberler

4 Ocak 2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 122. Bölüm Ne Zaman?

ATV ekranlarının soluk kesen ve her hafta seyircisini ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 122. bölümü neden yayınlanmadı? Evet dizi, yılbaşından sonra yeni bölümünü yayına koymadı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü neden yok, hangi tarihte yayına girer diyorsanız yazımınızın devamını okuyarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 122. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, diğer tüm kanalardaki diziler gibi 3 hafta boyunca yeni bölümünü yayınlamayacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm neden yok? Dizinin yayınlanmama sebebinin altında, dizi yapımcılarının düşük reklam geliri elde ettikleri gerekçesi yatıyor. Bu sebeple 3 hafta boyunca yeni bölümlerin yayınlamasına ara verildiği biliniyor. 

Ortak olarak alınan bu karar, tüm dizi severleri üzdü diyebiliriz. Ancak bu durumun kısa bir mola olduğunu düşünebilirsiniz. Çünkü tüm sevdiğiniz diziler verilen 3 haftalık aranın ardından yine yepyeni bölümlerle karşınızda olacak. Bu dönemde ekranlarınızdan dizilerin tekrar bölümlerini veya sevilen popüler filmleri seyredebilirsiniz. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman yayınlanacak? Bu sorunun cevabı büyük bir merak konusu olmuş durumda. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda resmi kurumdan herhangi bir açıkla henüz bulunmuyor. Ancak reklam anlaşması sağlandığı anda yeniden yeni bölümlerle yayına devam edileceği düşünülüyor. 122. bölümün 22 Ocak 2019 günü kendi tarihinde ve saatinde yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde İlyas’ı büyük bir tuzak beklemektedir. Çakırbeylilerin büyük düşmanı olan Mesut, İlyas’a hiç ummadığı büyük bir tuzak kurar. Kendi çıkarları uğruna Cengiz’i kullanır. Cengiz’e resmi olarak istihbaratta görev alacağı söylenerek İlyas’tan aleyhinde tanıklık etmesi istenir. Kurduğu bu tuzakla, içeride İlyas’ı, dışarıda da Alparslan’ı bitirmeye çalışır. Hızır, ailesini dağıtacak olan bu oyundan kurtulmak için vatan haininin karşısına çıkacaktır. Ancak yapılan görüşme ikilinin sadece birbirini tehdit etmesinden öteye geçemez ve Hızır kardeşi konusunda çaresiz bir duruma düşer. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz