Avlu Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 27. Bölüm Ne Zaman?

admin

Star TV

4 Ocak 2019

Avlu Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 27. Bölüm Ne Zaman?

Star TV ekranlarında Perşembe akşamları seyircisiyle buluşan sevilen dizi Avlu’nun yeni bölümünün bu Perşembe yani 3 Ocak 2019 günü yayınlanmaması diziyi takip edenleri meraklandırdı. Son olarak 26. bölümü 27 Aralık 2018’de saat 20:00’da yayınlanan  Avlu’nun yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı diziyi sevenler tarafından merak edilmeye başlandı. Dizinin sevenleri Avlu dizisi yeni bölümü neden yok şeklinde araştırmaya başladı.

Avlu Dizisi 27. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Avlu 27. bölümü neden yayınlanmadı? Ne zaman yayınlanacak ya da yoksa dizi yayından mı kaldırıldı? Diziyi severek takip eden izleyicilerin bu sorularının cevabı Avlu’nun 3 hafta boyunca ekranlara gelemeyecek olması. Diziye 3 hafta gibi bir ara verilmesinin sebebi ise sadece Avlu dizisine bağlı değil. TRT 1 haricinde tüm kanallarda yayınlanan yapımların almış oldukları ortaklaşa bir karar doğrultusunda yeni yılın ilk 3 haftasında tüm dizilerin yeni bölümleri ekranlara gelmeyecek. Bunun sebebi ise her yıl kanalların çoğunun reklam anlaşmaları gereği dizi ve programlara bir süre ara vermeleri. Bu yıl da tüm kanallar bu kararı uyguluyorlar.

Avlu Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Avlu dizisinin 27. bölümü kanalların almış oldukları karar doğrultusunda 24 Ocak 2019 Perşembe saat 20:00’de Star TV ekranlarında yeniden seyircisiyle buluşması bekleniyor.

Avlu Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Başrollerini Demet Evgar (Deniz Demir), Ceren Moray (Azra Kaya), Nursel Köse (Kudret Öztürk) ve Nergis Öztürk (Zerrin) gibi ünlü isimlerin paylaştığı Avlu dizisinin son bölümünde Deniz, Azra’nın yaptığı hamleler yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Zerrin ise meydana gelen olayların suçlusunun Deniz olduğunu düşünür ve Deniz’i çok kızdıracak sözler sarf eder. Zerrin ipleri ele geçirme planı yapar fakat işler hiç ummadığı şekilde gelişir. Zerrin Kudret’in başka cezaevine sevk edilmesi için girişimde bulunur. Zerrin’e meydan okuyan Deniz’in ise elinde önemli bir koz vardır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz