Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Esra’sı Sevcan Yaşar Kimdir? Sevcan Yaşar Boyu, Kilosu, Yaşı

admin

Haberler

8 Mayıs 2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Esra’sı Sevcan Yaşar Kimdir? Sevcan Yaşar Boyu, Kilosu, Yaşı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 130. bölümde büyük sürpriz yaparak diziye dönen Esra kimdir? Çakırbeyliler’in ve bilhassa İlyas Çakırbeyli’nin düşmanı olan Akif’in sevgilisi Esra hakkında tüm bilgiler burada. 

Diziden ayrıldığı düşünülürken büyük bir sürpriz yaparak geri dönen Sevcan Yaşar, EDHO izleyicisini oldukça şaşırtmıştı. 130. bölüm son sahnede ekranda görünen ve izleyenleri koltuğuna mıhlayan Yaşar, 131. bölümden itibaren dizinin kadrosuna tekrar dahil olmuştu. EDHO Esra karakteri Sevcan Yaşar ile hayat buldu. Peki, Sevcan Yaşar, EDHO Esra kim? 1990 yılında İzmir’de doğan güzel oyuncu, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirdi. Mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşen Yaşar, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitimine devam etmekte. 

EDHO Esra Sevcan Yaşar Boyu ve Kilosu

2011 yılında düzenlenen Miss Model of Turkey yarışmasını birincilikle kazanan Sevcan Yaşar, yarışmanın Çin’de düzenlenen ayağı, Miss Model of World yarışmasında da birinci oldu. Üniversiteden mezun olduktan sonra 2012 yılında TV dizisi ‘Kayıp Şehir’ ile ekran karşısına geçen Sevcan Yaşar, o yıldan sonra birçok projede rol aldı. Sevcan Yaşar boyu ve kilosu şöyle, boyu 1.78 m ve kilosu 60 kg. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Esra karakteri oyuncusu Sevcan Yaşar’ın daha önce rol aldığı diziler ve filmler şöyle:

  • 2018 – İyi ki Çocuk isimli sinema filminde Defne karakteri
  • 2018 – Erkenci Kuş dizisinde Aylin
  • 2018 – Bahtiyar Ölmez dizisinde Nisan
  • 2015 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Esra
  • 2013 – Aramızda Kalmasın dizisinde Nehir
  • 2012 – Böyle Bitmesin TV dizisi
  • 2012 – Kayıp Şehir TV Dizisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Esra Karakteri

EDHO’ya girişi ile birçok dengeyi alt üst eden Esra, İlyas’a aşık olmuştu. İlyas bir ara Esra ile aynı evde kalmaya başlamış ancak İlyas’ın babasının evliliği onaylamaması nedeni ile düzenleri bozulmuştu. İlyas’ın babası ile buluşmasından hemen sonra İlyas’ın babası ölmüş ve Esra ister istemez başka bir sıkıntı içine girmişti. Hayatları normal bir şekilde devam eden Esra’nın anne ve babasının da bu aşk dolayısı ile dengeleri bozulmuştu. Esra’nın babası da bu ilişkiyi onaylamamış, İlyas Esra’nın babası ile görüşmeye gittiği zaman Çakırbeyli’ler tarafından çıkartılan silahlı çatışmada da ölmüştü. Bu olaylardan sonra Esra İlyas’tan olma bebeğini aldırmış ve onu terk etmişti. Birbiriyle hiç görüşmeyen ikili aradan bir sene geçtikten sonra Esra, Akif ile sevgili olmuştu. Bu durum Akif’i bir süreliğine kurtarırken İlyas’a acı bir sürpriz olmuştu. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz