Fazilet Hanım ve Kızları 40. Bölüm Fragmanı – 24 Mart Cumartesi

admin

Star TV

22 Mart 2018

Fazilet Hanım ve Kızları 40. Bölüm Fragmanı – 24 Mart Cumartesi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Fazilet Hanım ve Kızları’nın 40. Bölüm fragmanında; Hazan ayna karşısına geçip kendi ile yüzleşiyor. ”Ne yapman gerektiğini biliyorsun” diyerek bu zor kararı artık vermek zorunda olduğunu kendine hatırlatıyor. Hazan ” ya ellerim Sinan’ı ya da kalbim Yağız’ı bırakacak ” diyerek artık bir seçim yapmanın zorunluluğunu kendine itiraf ediyor. Hazan bu kafa karışıklığı ile mücadele ederken, Fazilet ise kızının arkasından işe çeviriyor. Sinan’ı yanına çağırarak kızıyla evlenmek zorunda olduğunu söylüyor. Eğer Sinan elini çabuk tutup Hazan ile evlenmezse onu tamamen kaybedeceği konusunda da uyarıyor. Sinan neden bunları söylediğini anlamazken soluğu evde alıyor. Hazan ve Sinan konuştuktan sonra  Hazan ” bitti mi” diyerek durumu kontrol ediyor.

Hazım ise bu Sinan ve Hazan’ın evlilik niyeti konusunda şüpheleri olduğundan durumu konuşmak için oğlu ile buluşuyor. Fakat Yağız önce davranarak babası ile konuşunca durumlar karışıyor. Yağız öğrendiklerinden sonra soluğu Hazan’ın yanında alınca aralarında büyük kavga çıkıyor. Bunun üzerine Hazan ” ben senin tanıdığın eski Hazan değilim” diyerek ortamı terk ediyor. Yasin ise ve gelerek büyük bir kavga çıkarıyor. Beni kandırdınız deyip yüzüğünü fırlatan Yasin evden ayrılmak isterken ; Ece ve Selin’in kavgası ortalığı karıştırıyor. Silahlar patlayınca Selin vuruluyor.

Fazilet Hanım ve Kızları 40. Bölümüyle 24 Mart Cumartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz