Fazilet Hanım ve Kızları 41.Bölüm Fragmanı – 31 Mart Cumartesi

admin

Star TV

26 Mart 2018

Fazilet Hanım ve Kızları 41.Bölüm Fragmanı – 31 Mart Cumartesi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Fazilet Hanım ve Kızları 41. Bölüm fragmanında; Fazilet kızı ve Sinan’ı barıştırmak için bir aile yemeği düzenliyor. Bu aile yemeğinde Hazım Bey’in de desteğiyle ikiliyi tekrardan barıştırmak istese de, Hazan buna ikna olmuyor. Hazan evlilik yüzüğünü çıkarıp Sinan’a veriyor. Yemekten koşar adımlar ile çıkıp gidiyor. Sinan ve Hazım neye uğradığını şaşırırken; Fazilet ise kızının peşinden gidiyor. Fazilet ve Hazan olay yüzünden büyük bir kavgaya tutuşuyor. Hazan annesine ” kalbimden kaçamadım anne” dediğinden Fazilet kızına bir tokat atıyor. Hazan tokadın etkisi ile afallarken Fazilet kızını yüzüğü yeniden taktırmaya çalışıyor. Üstelik tehdit de ediyor.

Sinan ise terk edilmenin şoku ile yeniden Hazan ile buluşuyor. Hazan ” senden ayrılmak istiyorum dediğinde, Sinan kalbinde bir başkası mı var diye soruyor. Bunun üzerine Hazan ” üzgünüm Sinan kalbimden kaçamadım” diyerek ondan ayrılıyor. Bu defa Hazan ve Yağız karşı karşıya geliyor. Sinan’ı neden terk ettiğini öğrenmek isteyen Yağız bu defa Hazan’ın tepkisi ile karşılaşıyor. Yağız ” Ağva da neler öğrendiğimi duymaya cesaretin var mı ” diye sorunca; Hazan da ” peki senin Sinan’ı neden terk ettiğim gerçeğini duymaya cesaretin var mı” diyor. İki aşık birbirine sonunda büyük gerçeği itiraf edecek mi ?

Fazilet Hanım ve Kızları 41. Bölümüyle 31 Mart Cumartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz