Fazilet Hanım ve Kızları 42. Bölüm Fragmanı – 7 Nisan Cumartesi

admin

Star TV

2 Nisan 2018

Fazilet Hanım ve Kızları 42. Bölüm Fragmanı – 7 Nisan Cumartesi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin rüzgarı hız kesmeden devam ediyor.

Star Tv’nin hayli sevilen dizilerinden olan Fazilet Hanım ve Kızları’nın son bölümünün yayınlanmasının ardından dizinin sevenleri yeni bölüm fragmanını bekliyordu. Yapımcılar Fazilet Hanım ve Kızları fanlarını çok bekletmeden yeni bölümden ilk fragmanı yayınladı. Fazilet Hanım ve Kızları’nın 42. Bölüm fragmanına Hazan ve Yağız’ın öpüşmesi damgasını vuruyor. İkili kalplerinin sesine daha fazla dur diyemiyor ve birbirlerinin dudaklarına yapışıyor. Hazan evli bir kadın olarak yaptığı şeyin suçluluğunu hissettiğinden hemen oradan uzaklaşıyor. Tam kapıdan çıkarken Sinan ile karşılaşan Hazan’ın yüzü bembeyaz oluyor. Sinan o odada bir şeyler döndüğünü anlayınca içeri giriyor ve karşısında abisi Yağız’ı bulunca gözlerine inanamıyor. Sinan abisine ne olduğunu sorsa da bir yanıt alamıyor. Yağız sadece ”özür dilerim” demekle yetiniyor.

Sinan akabinde cevap alabilmek için Hazan’ı bulmaya gidiyor. Fakat Hazan ona cevap vermiyor. Tüm bu yaşananlardan kaçmak amacıyla Hazan pasaportunu alarak Almanya’ya gideceğini söylüyor. Yağız’ın de ülkeden gitme planları herkesin kafasını karıştırıyor. Hazım Bey oğullarının bir kız yüzünden bu duruma gelmesini kaldıramadığı için Faziletten hesap soruyor. Daha fazla Fazilet’in kızlarını da çevresinde görmek istemediği için Ece’ye boşanma davası açıyor. Sinan ise gittiği barda abisi ve karısı ile ilgili gerçekleri birinden duyunca soluğu ikilinin yanında alıyor. Sinan’ın gerçekleri öğrendikten sonraki hamlesi ne olacak ?

Fazilet Hanım ve Kızları 42. Bölümüyle 7 Nisan Cumartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz