Fazilet Hanım ve Kızları 45. Bölüm Fragmanı – 5 Mayıs Cumartesi

admin

Star TV

29 Nisan 2018

Fazilet Hanım ve Kızları 45. Bölüm Fragmanı – 5 Mayıs Cumartesi

Star Tv’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Fazilet Hanım ve Kızlarının yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu.

Fazilet Hanım ve Kızlarının 45. Bölüm fragmanında; Sinan sonunda uyanıyor. Feci bir trafik kazası sonucunda ameliyata alınan Sinan çok kan kaybedince herkes çok korkuyordu. Fakat Sinan bir şekilde hayat tutunmayı başarmış görünüyor. Zorlu süreci atlatınca ilk iş olarak Hazan’ı görmek isteyen Sinan büyük bir şok yaşıyor. Hazan elinde yüzüğü olmadan Sinan’ın yanına geliyor. Sinan da Hazan’a ” yüzüğünü neden çıkardın” diye soruyor. Hazan herkesin ortasında ne diyeceğini bilemezken; Sinan da ısrarcı davranıyor. Doktor ise Sinan’ın durumun anlatırken hafızasını kaybettiğini söylüyor. İşin aslı ise öyle değil. Sinan yaşadıklarının intikamını almak için Hazan ve Yağız’a büyük bir oyun planlamış gibi görünüyor. Doktorun dediklerini duyan Hazım oğlunun iyi olması için Hazan’dan yardım istiyor. Bu yüzden Hazan evlilik yüzüğünü geri takıyor. Sinan da oyununda intikam almak için evlilik hazırlıklarına hızla devam ediyor. İlk olarak Hazan’a bir gelinlik alıyor. Ve Sinan ” artık hayatında bambaşka bir adam olacak ” diyerek de yeni Sinan’ın Hazan’a kötülük yapacağı anlaşılıyor. Hazan ise yaşadıklarından dolayı yorulduğunu söylerken hırsını da gelinliği parçalayarak alıyor.

Diğer yandan Sinan oyunun herkesi etkilemesi için planları devreye koyuyor. Önce Fazilet’in karşısında çıkıyor. Daha sonra abisi Yağız ile yüzleşiyor. En sonda ise Hazan’ın gözlerini bağlayarak bir eve götürüyor. Hazan neden buraya geldiğini sorduğunda da ” oyun oynamaya geldik” diyerek planını tıkır tıkır işlemeye koyuyor.

Fazilet Hanım ve Kızları 45. Bölümüyle 5 Mayıs Cumartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz