Adı Zehra 11. Bölüm Fragmanı 5 Mayıs Cumartesi

admin

FOX

29 Nisan 2018

Adı Zehra 11. Bölüm Fragmanı 5 Mayıs Cumartesi

Karanlık ve gizemli bir geçmişin, despot bir babadan kaçan ürkek bir kızın üzerine yıkıldığı, Fox TV’nin sevilen dizisi  Adı Zehra'nın 11. bölüm fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz bölümde Ceren evi terk etmiş ve küçük Mine’nin annesine yalvarışları izleyenlere duygusal anlar yaşatmıştı. Ceren’in ayrılışını fırsat bilen Leyla, Mine’nin aklını çelmeye çalışmış ve annesinin aslında gerçek annesi olmadığını söylemişti.  Zehra ve Nadir arasıında gerilim dolu dakikalar yaşanmış ve Nadir bir şeylerden şüphelendiğini Zehra’ya hissetirmişti ancak Zehra hiç renk vermeden Hande rolünü sürdürmeye devam etmişti.

11. bölüm fragmanında Genco, Zehra’ya onu ne kadar sevdiğini açıklıyor ve o kayıpken bile onu sevmekten vazgeçmediğini söylüyor. Ancak önceki bölümde yaşananlara rağmen Kadir, Zehra’nın peşini bırakmıyor ve Genco’ya her şeyi anlatmakla tehdit ediyor. Şule ise önce Zehra’yla yüzleşip ona bir şey itiraf edeceğini belirtiyor ve ardından elinde şırıngayla kendi kendine konuşarak ‘kızının intikamını alacağını’ söylüyor. Diğer yandan Serkan ve Ceren tartışırlarken Ceren’in çantası düşüyor ve bebeğin ultrason resimleri görünüyor. Serkan, Ceren’in bebeği aldırmadığını öğreniyor.

Fox TV’nin bu seneki kaliteli yapımlarından biri olan Adı Zehra  11. bölümüyle 5 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekranda olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz