Filinta 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

TRT 1

11 Şubat 2016

Filinta 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yayınlandığı her bölümü ile milyonları ekranları başına kilitlemeyi başaran Filinta dizisi TRT 1 ekranlarında bu hafta 46. bölümü ile yayınlanacak. Filinta’nın yeni bölümünde hain bir kurşuna denk gelen Filinta Mustafa büyük bir yaşam mücadelesi verecek. Heyecan ve aksiyon dolu yeni Filinta bölümünün fragmanı ve diğer detaylarına gelin birlikte göz atalım.

Filinta Mustafa ve gizli teşkilat hain olarak nitelendirdikleri Kenan Miloş yani Kenan Efendinin peşine düşerler. Ancak Kenan Efendi sırra kadem basarak ortadan tamamen kaybolacaktır. Ardında ise kendi yetiştirdiği yüce meclisin üyesi olan Mustafa’nın eşi, Tabibe Leyla’ya kötü sürprizler bırakmıştır.

Efendi Cemil, Kenan Miloş’un kendisi ile ilgili öldürme planlarını öğrendikten sonra Mustafa’ya attığı ihbar mektuplarından bir tane daha yazarak göndermeye karar verir. Efendi Cemil artık hiç tahmin etmediği kadar ciddi bir savaşın içerisine girmiştir.

Miloş’un ortadan kaybolması kendi ipini çekmesine sebep olmuş gibi gözükmeye başlamıştır. Osmanlı için ise yeni bir kaosun habercisi olmuştur. Padişah’ı tahtından indirmek yerine Şehzade Murat’ı yerine geçirme planları yapan Miloş, planlarını hayata geçirmek için artık hazırdır. Hastanede kendi yaraladığı Farah’ı da gizli bir şekilde ziyaret eden Padre Celal, bu hafta yeni itiraflar ile karşımıza çıkmak üzeredir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz