Asla Vazgeçmem 37. Bölümünde İclal Yolu Sonuna mı Geliyor?

admin

Show TV

10 Şubat 2016

Asla Vazgeçmem 37. Bölümünde İclal Yolu Sonuna mı Geliyor?

Show TV ekranlarının heyecan dolu dizisi Asla Vazgeçmem’in 37. bölümüne ait fragmanı yayınlandı. Asla Vazgeçmem dizisinin yeni bölümünde İclal’in hamile olduğu konusunda söylemiş olduğu yalanlar artık Fatih sayesinde ortaya çıkacaktır. Nur’un tüm yalanları öğrenmesi ise İclal’in yanında soluğu almasına sebep olur.

Yiğit ile evlilik yapmaması için bunu koz olarak kullanacak olan Nur, yalanları Yiğit’e söylemeye de hazırdır. Yeni bölümde yalanları öğrenen Yiğit’in neler yapacağı ise büyük bir merak konusudur. Yiğit artık asla vazgeçmeyeceğini düşündüğünü sevdasından vazgeçmek üzeredir. Kötü düşünceler içinde yaşamaya başlayan Yiğit’in bu yalanları öğrenmesi evliliğin tamamen iptal olmasına yol açabilir.

Nur bu yalanları ortaya çıkartırken bir yandan da pişmanlık yaşamaya başlar. Fakat Kerem’in yaptığı tuhaf davranışlar Nur’un doğru bir karar aldığını göstermektedir. Kerem hakkında da çeşitli detaylar öğrenen Nur, Hazal ile konuştuktan sonra Kerem’den Hazal’ı kurtarmaya çalışmaya başlar. Nur’a olan öfkesini bir türlü yenemeyen Yiğit ise her şeye rağmen İclal ile yeniden evlenebileceği ihtimali olduğunu söyler.

İclal hedefine adım adım yaklaşırken nikah günü onu bekleyen son sürprizlerden henüz haberi yoktur. Asla Vazgeçmem dizisinin 37. bölümünü 11 Şubat Perşembe akşamı saat 20:00’de Show TV’de izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz