Filinta Dizisi Nerede Çekiliyor?

Filinta Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği ve kısa sürede büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran Filinta dizisi, yeni sezonu ile izleyenlerine farklı dünyaların kapılarını aralamaya başlıyor.

İlk sezonu ile büyük bir başarı elde eden dizi, ünlü isimleri bir araya getirerek yurt içi ve yurt dışında tüm seyircilerin ve dizi sektörünün dikkatini çekmeyi başarmıştı. Bu sezon ise Filinta dizisi daha büyük sürprizler ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Görsel şölen ve aksiyonlu sahneleri ile TRT ekranlarının en kaliteli dizileri arasında yer alan Filinta, Hollywood ile yarışan görsel teknikleri kullanarak, seyircileri masalsı bir dünyaya davet ediyor.

Dünyaca Ünlü İsimler Filinta'da!

300.000 metrekare ve 55.000 metrekare kapalı inşaat alanında İzmit’te çekimleri devam eden dizi, Pera’nın tramvayına kadar benzer bir kopyasının yaratıldığı bir dizi setine sahip. Avrupa’nın en büyük Dizi Platosu olarak adlandırılan İzmit Sekapark’ta yaratılan dizinin büyüleyici dünyası bu yıl daha farklı bir şekilde seyircilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Proje danışmanlığını geçtiğimiz yıl üstlenen Lost, Prison Break gibi önemli dizilerin ünlü yönetmeni Bobby Roth, aynı zamanda Er Ryan’ı Kurtarmak ve Spider-Man gibi pek çok farklı Hollywood filminin danışmanlığını da yapmıştı.

Ayrıca alanında dünya çapında ünlü olan David Craig Forest gibi yıldızlar da Filinta’da dizisinin ilk sezonunda karşımıza gelmişti. 2. sezonu ile tamamen farklı bir mekanda heyecan dolu sahneleri izleyicilerine sunmaya başlayan Filinta dizisini kaçırmayın.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz