Deniz Seki’den Dizi ile İlgili Açıklama Geldi!

admin

Haberler

11 Aralık 2015

Deniz Seki’den Dizi ile İlgili Açıklama Geldi!

İlk defa uzun bir aradan sonra cezaevinde rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ekranların karşısına geçen Deniz Seki, mejaneri Özgür Aras’a ilk açıklamalarını yaptı. Deniz Seki ilk açıklamalarında ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini ekranlara tekrar çıkabilmek için değil, mahkumların sesi olabilmek için kabul ettim. Ayrıca 2 gün boyunca kendimi daha özgür hissedebildim. Çekim ekibi gittiği zaman ise koğuşuma geri dönerek gerçek mahkum Deniz Seki oldum.’ cümlelerine yer verdi.

Deniz Seki’nin ünlü menajeri Özgür Aras, cezaevinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Seki’yi ziyaret ettiğini de söyledi. Deniz Seki ile konuştıklarını anlatan Özgür Aras, Seki’nin dizi ile ilgili izlenimlerini de gazeteciler ile paylaştı.

Deniz Seki, Tüm Ekibe Teşekkür Etti

13 aydır cezaevinde tutuklu olan ve ilk defa ekran karşısına gelen Deniz Seki. menajeri ile Özgür Aras ile yaptığı görüşmede şunları söyledi;

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden gelen teklifi asıl kabul etme sebebim buradaki yardıma muhtaç olan insanlar oldu. Bu insanların sesi olabilmek, cezaevlerinde kimsesiz bir şekilde olan ve durumları iyi olmayan mahkumlar olabiliyor. Dizinin senaryosunda bana ayrılmış olan bölümdeki dialoglar da hep bu şekilde ilerliyordu. Rolümü canlandırırken bu yüzden zaman zaman fazlasıya duygulandım diyebilirim. Güzel bir ekip ile kısa süreli bir çalışmamız oldu. 2 gün boyunca bana kendimi daha özgür hissettiren bu ekibe teşekkür ederim.’

Ayrıca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ünlü şarkıcının cezaevinde bestelediği bir şarkı da ilk kez ortaya çıktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz