Filinta Sezon Finali Yapıyor

admin

TRT 1

21 Nisan 2016

Filinta Sezon Finali Yapıyor

Onur Tuna, Cem Uçan, Kamil Güler ve Süavi Eren’in başrollerinde yer aldığı Filinta dizisi 56. bölümü ile sezon finali yapmaya hazırlanıyor. ES Film tarafından yapımcılığı üstlenen Türk televizyonlarının en başarılı dizilerinden olan Filinta, sezon finalinde nefes kesecek sahneleri izleyenler ile paylaşacak.

Heyecanla beklenmekte olan Filinta dizisinin 56. yeni bölümü Cuma akşamı saat 20:00’da TRT ekranlarında olacak.

Filinta’nın sezon finali bölümünde Sultan Abdülhamid Han’ın almak üzere olduğu sürpriz karar Osmanlı Devleti’nin yeni bir milat sayacağı bir karar olacak. Askeri hastanede geçtiğimiz bölümlerde ortaya çıkan patlamada gazilerin ölmediğini fark eden Miloş, patlama olayının arkasında Sultan Abdülhamid Han’ın olduğundan şüphelenmeye başlar.

Osmanlı gazilerinin öldüğüne ilişkin gazetede haber yayınlayan kişilerin kimliği ise hala bilinmemektedir. Ancak Sultan’ın maruz kaldığı bu saldırılara verecek bir cevabı bulunmaktadır. Sultan, karşılık verebilmek için Feriha Nur ile görüşmek üzere planlarını yapmaya başlar. Rus ve Osmanlı savaşı çıkartmak için uğraşan kişiler tüm halkı Ruslara karşı galeyana getirmeye başlarlar.

Savaş için zemin hazırlamaya devam edenlerin karşısında ise Mustafa ve ekibi yer alacaktır. Sultan’ın görevlendirdiği kişiler Mustafa ve ekibi tarafından geriye püskürtülecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz