Elin Oğlu 50. Bölüm Konukları Kim Olacak?

admin

Haberler

22 Nisan 2016

Elin Oğlu 50. Bölüm Konukları Kim Olacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Elin Oğlu programı yayınlandığı son bölümü ile yine izleyenlerin beğenisini toplamayı başardı. Her hafta farklı ve eğlenceli konukları ile izleyenlerin karşısına gelen programda geçtiğimiz hafta sürpriz bir konuk ilgi çekmeyi başarmıştı.

Ülkemizde yaşamakta olan 8 ayrı yabancı kişinin aralarında yaptığı sohbet izleyenleri kahkaha tufanına boğmaya devam ediyor. Birbirinden ayrı özelliklere sahip olan 8 ayrı yabancı erkeğin katıldığı Elin Oğlu programında bu Cumartesi gecesi kimlerin konuk olacağı da ortaya çıktı.

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez eğlence programı Elin Oğlu programında bu hafta Gökhan Türkmen konuk olarak yer alacak. Gökhan Türkmen’in hoş sohbetleri ile eğlenceli anlar yaşatacak olan Elin Oğlu programı farklı skeçleri ve eğlence dozu yüksek sohbetleri ise Cumartesi akşamı saat 00:20’de ATV izleyenlerinin karşısında olacak.

İlk kez Güney Kore’de yapılan Abnormal Summit adlı programın Türkiye uyarlaması olan Elin Oğlu programı her Cumartesi gecesi farklı konukları ile izleyenlerin karşısına gelmeye devam ediyor. Keyifli anlar yaşayabileceğiniz Elin Oğlu programını ATV ekranlarında yarın akşam izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz