Fulya Öztürk’ten tokat gibi cevap: “Höst aslanımmm!”

Tvyayinakisi.com

Haberler

20 Ekim 2023

Fulya Öztürk’ten tokat gibi cevap: “Höst aslanımmm!”

Fulya Öztürk son dönem yaptığı haberlerle adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle yaşanan deprem felaketinde bölgeden yaptığı yayınlarlar taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmıştı.

Başarılı muhabir başlayan İsrail – Filistin savaşında da soluğu yine bölgede aldı. Bölgenin nabzını tutan Fulya Öztürk bölgeden yaptığı yayınlarla yaşanılan gelişmeleri CNN Türk ekranlarından izleyiciler ile buluşturuyor.

Tehdit Edildi!

Kameraman Halil Kahraman ile birlikte İsrail-Filistin savaşını Gazze sınırındaki Sderot kentinden takip eden Fulya Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İngilizce konuşan bir adamın “02-21” numarasından kendisini aradığını belirterek tehdit edildiğini söylemişti.

Kendisini arayan bir kişinin kısık sesle konuşarak tehdit ettiğini söyleyen Fulya Öztürk “Arkadaşlar önemli bir konu var. Ben İsrail’de İsrail hattı kullanıyorum. Beni az önce “02-21” sadece bu 4 rakamlı numaradan aradılar. Kısık sesli bir adam ‘İsrail’de misin? Kendine dikkat et yine arayacağım’ dedi. Telegram sayfalarında da fotoğraflarımı paylaşıyorlar. Bu ne demek?” dedi.

“Dert başka”

Fulya Öztürk akşam bir başka dikkat çeken tweet daha attı. Kendisini eleştiren Mert Taşçılar’a sert bir yanıt verdi.

Mert Taşçılar NTV’nin tecrübeli muhabiri Osman Terkan’ın canlı yayında yaşanan roket saldırısını paylaştığı anlar ile alakalı; “Gazetecilik öğrencileri için ders gibi video. Aynı yer aynı olay… NTV’nin tecrübeli muhabiri Osman Terkan canlı yayında yaşanan roket saldırısını ajite etmeden olduğu gibi aktarıyor. Ama CNN Türk’ün milletvekilliği teklif edilen “muhabiri” Fulya Öztürk ise işi şova döküyor” dedi.

Bu tweet ardından Fulya Öztürk’ten tokat gibi bir yanıt geldi. Gazeteci Mert Taşçılar’a oldukça sert bir yanıt verdi. Attığı tweet’te “Dert başka 🙂 Dert Fulya gibi olmak olamadığı için çıldırmak rezil oluyorlar rezil… Herkes bu kim olduğu belli olmayan adamı linçliyor. Höst derler adama karşında Fulya Öztürk var aslanımmm :))) Yerler seni dikkat et” dedi.

Peki siz yaşanılan bu olay hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda birlikte tartışalım!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz