Mehmet Aslantuğ ile Sevgili Olduklarını İddia Eden Kadından Herkesi Şaşırtan Instagram Paylaşımı Geldi!

Aleyna

Haberler

31 Ağustos 2023

Mehmet Aslantuğ ile Sevgili Olduklarını İddia Eden Kadından Herkesi Şaşırtan Instagram Paylaşımı Geldi!

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, 29 Mayıs’ta Arzu Onan ile 27 yıllık evliliğini tek celsede bitirmişti . Geçtiğimiz günlerde bir video yayınlayarak evliliğinin ihanet yüzünden bittiği iddiasını yalanlayan Mehmet Aslantuğ’un Bozcada’da tanıştığı Pınar Şipaloğlu ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. Şipaloğlu’nun sosyal medya hesabından “Evet adada artık evim var ve evet Mehmet Aslantuğ evet yeter” diye paylaşım yapması da aşk iddiasını kuvvetlendirdi. Mehmet Aslantuğ ile aşk yaşadığını ileri süren Pınar Şipalioğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir! Sessizliğimin sebebi bir küçük ada meselesi… Evet adada artık evim var ve evet Mehmet Aslantuğ, evet evet evet. Yeter” yazarak, kalp emojisi koydu. Mehmet Aslantuğ ise hakkındaki aşk iddiasına henüz cevap vermedi.

Mehmet Aslantuğ Arzum Onan ile ayrılığı hakkında ilk kez konuşmuş ve şu açıklamayı yapmıştı; “Meslek hayatımda yaklaşık 40 yıla varmak üzereyim, 30 yıldır da hepinizin bildiği bir aşk hikayesinin taraflarından biriyim. Erkeklerin önemli bir kısmı can yakıyor. Bana göre kadınların da önemli bir kısmı can yakıyor. Kendi ilişkimden zinhar bağımsız söylüyorum. Çünkü ben bu fukaranın görüp, görebileceği çok zarif, çok asil, bir duyguyla bir muhatap ile 30 yıl geçirdim. Oraya saygım sonsuz. Ben oraya ihanet etmedim. Hiçbir şey yazıldığı çizildiği gibi değil. Ben ona ihanet etmedim. Magazinin yazdığı gibi, ben biraz da para sahibi bir hanımefendinin, hayatımda yüzünü bile görmediğim birinin bendeki yeri dolayısıyla boşanmadım, boşanmayı da ben istemedim. Daha doğrusu ayrılmayı ben istemedim” dedi. ifadelerini kullandı.

Boşanmayı isteyen tarafın kendisi olmadığını belirten Aslantuğ, sözlerine şöyle devam etti: “Sevgili Arzum, yorulduğunu biraz kendini bulmak istediğini belki incitmemek için sebeplerin çoğunu söylemese de ayrı bir eve çıkmak istediğini söylediğinde; sahiplendiğimi zannettiğim, üzerine titrediğimi zannettiğim, belki o titreme içinde bunalttığımı da görmediğim bu ilişkinin biricik kahramanını anlamak, onaylamak, saygı duymak zorundaydım. Kolay olmadı. Acı çektim, üzüldüm, aylarca kelimeler bulmaya çalıştım filan, filan, filan…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz