Geçtiğimiz Hafta Eşini Kaybeden Yaşar Alptekin’den Sert Çıkış: “İnsanlar Koranavirüs Kadar Allah’tan…”

Aleyna

Haberler

8 Aralık 2020

Geçtiğimiz Hafta Eşini Kaybeden Yaşar Alptekin’den Sert Çıkış: “İnsanlar Koranavirüs Kadar Allah’tan…”

Yaşar Alptekin’i yeni nesil çok fazla bilmez, 58 yaşındaki Yaşar Alptekin bir dönemin en çok konuşulan mankenlerinden biriydi! Mankenliğin yanında dans yeteneği ve oyunculuğuyla da adından sıkça söz ettiriyordu. Özellikle de beyazperde de ışığı, yıldız gibi parlayan isimlerden biri haline gelmişti!

Yaşar Alptekin

Özellikle de 1989 yılındaki “Lambada” isimli film ile zirvesini yaşadığını söyleyebiliriz Yaşar Alptekin için! Yıllar geçtikçe televizyon ve sinema dünyasından yavaş yavaş kopmaya başlayan Yaşar Alptekin; zaman içerisinde kendine muhafazakar bir hayat biçimi edinmişti. Hatta 2015 yılında yaptığı ikinci evliliğinde bile düğünü tamamen islami kurallara uygun olarak yapıldı!

Eşini Kaybetti!

Bir süredir sessizliğini koruyan Yaşar Alptekin’in eşi Nilgün Altınyay geçtiğimiz hafta akciğer kanseri sebebiyle hayata veda etti. Bu olayın ardından eski manken Yaşar Alptekin’e taziye ve destek mesajları yağdı!

Yaşar Alptekin ve Nilgün Altınyay

Yaşar Alptekin’in ilk eşi olan Nilgün Altınyay ile 1991 yılında evlenmiş, 1995 yılında ise evliliklerine bitirmişlerdi. Bu evlilikten dünyaya gelen Ayris Alptekin isimli bir kız çocukları da vardı çiftin. İlişkilerini sonlandıran Yaşar Alptekin ve Nilgün Altınyay çifti uzun yıllar birbirlerinden ayrı hayat sürdüler. Hatta Yaşar Alptekin, zaman içerisinde muhafazakar bir hayat stilini benimsedi ve 2015 yılında da islami kurallara uygun bir düğün yaparak ikinci kez evlendi ama bu evlilik uzun sürmedi.

Yaşar Alptekin ve Nilgün Altınyay

Kızı Ayris Alptekin’in annesi olan ilk eşi Nilgün Altınyay ile 2018 tarihinde tekrar masasına oturdular. Kader onları yıllar sonra tekrar bir araya getirdi ama mutlulukları sadece 2 sene sürdü. Geçtiğimiz hafta Yaşar Alptekin, eşi Nilgün Altınyay’ı kaybetti. Bu haberi de Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı: “Gönlümün sultanı, çocuklarımın anası, hayat arkadaşımı, sevdiğimi en sevdiğime, gerçek sahibine yolladık. Allah rahmet eylesin. Allah günahlarını affetsin, Peygamber efendimize komşu eylesin”

Demet Akalın ve Alişan’ın Programına Katıldı!

Geçtiğimiz hafta eşini kaybeden Yaşar Alptekin, bugün Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu sabah programına katıldı ve kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı!

Program esnasında Yaşar Alptekin’in Koronavirüs hakkında yaptığı açıklama ise dikkatleri çekti! Yaşar Alptekin Koronavirüs hakkında: “İnsanlar Koronavirüs’ten korktuğu kadar Allah’tan korksaydı başımıza bu müsibet gelmeyecekti çünkü insanlar biraz şükürsüz oldu!” açıklamasıyla izleyenleri şaşırttı.

Programının sunucularından olan Alişan’da, Yaşar Alptekin’in bu sözleri üzerine ortaya bambaşka bir iddia attı: “Sahilde ölen Aylan bebekten sonra oldu her şey, o günden sonra başladı” açıklamasında bulundu.

Aylan Bebek

2015 yılında Bodrum’da kıyıya vurmuş bir şekilde bulunan Suriyeli Aylan bebek; o dönemde bütün dünyada ses getirmiş ve hepimizin içini acıtmıştı.

Benzer Haberler

Nb 9 Aralık 2020

Şimdi bazı çevreler ya koronayida nelere bagladınız diyebirler. Evet biz insanlar igrencliklere acimasizliklara o kadar alıstıkki sahilde kıyıya vuran alyan bebek basta olmak üzere dünya üzerinde ahı alınmış o kadar masum yetim mazlum can varki onların ahı dünyanın sonunu getirmeye fazlasıyla yeter.

Yorum Yaz