9 Kere Leyla’ya Gelen Yorumlara Elçin Sangu’dan Sert Bir Tepki! Tüm Paylaşımlarını Yorumlara Kapattı!

Aleyna

Haberler

8 Aralık 2020

9 Kere Leyla’ya Gelen Yorumlara Elçin Sangu’dan Sert Bir Tepki! Tüm Paylaşımlarını Yorumlara Kapattı!

Netflix’te geçtiğimiz günlerde yayınlanan 9 Kere Leyla filmini izleseniz de izlemeseniz de artık ezbere biliyorsunuz. Filmin hakkında o kadar çok şey söylendi ki hepimiz filmi izlemiş kadar olduk. Pekiii… Filmin oyuncularının bu eleştirilere tepkisi ne oldu derseniz yönünüzü Elçin Sangu’ya bir çevirin derim.

Başarılı İşlerde Yer Aldı Ama…

Elçin Sangu’yu daha önce pek çok dizide filmde gördük. Ama hafızalarda en çok iz bırakan hangisiydi derseniz, tabii ki Kiralık Aşk. Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisinde Barış Arduç’la birlikte rol almıştı.

O dönemlerde Defne ve Ömer karakterleri de onların aşkı da çok konuşulmuştu. Oyuncu Elçin Sangu ardından Çarpışma dizisinde oynadı ama bu dizi çok fazla tutmadı.

9 Kere Değil 99 Kere Olmamış!

Pandemi sebebiyle beyaz perdeye çıkamayan ama geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Neyflix platformunda 9 Kere Leyla filmi 4 Aralık tarihinde izleyiciyle buluştu.

Yayınlanmasının üzerine sadece 4 gün geçti ama konuşmalar, eleştiriler ve hatta olumsuz yorumların ardı arkası kesilmedi. Hatta Ahmet Hakan’dan da ciddi bir eleştiri geldi. Onu da bir yazımızda detaylı olarak anlatmıştık.

Ahmet Hakan sayesinde “99 Kere olmamış” lafını hiç unutmayacağız sanırım!

Elçin Sangu Pes Etti!

Veee hazır olun! Beklediğimiz haber… Bu eleştiriler karşısında Elçin Sangu pes etti. Peki, ne mi yaptı?

Elçin Sangu da diğer oyuncular gibi büyük bir heyecanla Instagram hesabından filmin afişini paylaşmıştı.

Bu postun ardından da 9 Kere Leyla filminin fragmanını paylaşmıştı.

Başarılı oyuncunun heyecanı hayal kırıklığına dönüştü. Bu iki paylaşımın altına yorumlar geldi de geldi. Bilirsiniz bir iş beğenilmediyse eleştiriler hiç eksik olmaz. İzlediniz bitti! Beğenmediyseniz de yorum yağdırmanın ne anlamı var, değil mi?

Elin Sangu da böyle düşünmüş olsa gerek yorumlardan bıkıp usanınca tüm paylaşımlarını yorumlara kapattı. Valla ben onun bu davranışını haklı buluyorum. Ne yapsaydı güzel olmadı diye yorumları görüp daha çok mu moralini bozsaydı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz