Geçtiğimiz Hafta Koronavirüs’e Yakalanan Hadise’den Makyajsız Pazar Fotoğrafı Geldi!

Aleyna

Haberler

6 Aralık 2020

Geçtiğimiz Hafta Koronavirüs’e Yakalanan Hadise’den Makyajsız Pazar Fotoğrafı Geldi!

Sevilen şarkıcı Hadise, geçtiğimiz hafta Koronavirüs şüphesiyle PCR testi yaptırmış ve sonuç pozitif çıkmıştı. Kendini karantinaya alan Hadise’nin hastalığı rahat geçirdiği öğrenildi! Bugün ise Instagram’da paylaştığı fotoğrafla takipçilerine pazar modunu paylaştı!

Koronavirüs Testi Pozitif Çıkmıştı!

Kasım ayının son günlerinde Koronavirüs testi yaptıran Hadise’nin sonucu pozitif çıkınca sevgilisi Kaan Yıldırım’la birlikte yaşadığı evinden ayrılmış ve İstinyePark Residence’da bulunan evine geçerek kendini karantinaya almıştı.

Covid-19’u hafif atlatan Hadise, evde tek başına olduğu için zamanının çoğunu mutfakta kendini sağlıklı yiyecekler hazırlayarak geçiriyormuş!

Kaan Yıldırım İle Ayrıldılar İddiası!

Hadise’nin Covid-19 olmasıyla evlerini ayıran Kaan Yıldırım ve Hadise çifti, bu hareket sonrasında magazincilerin diline düştü! Geçtiğimiz yaz birbirlerinden ayrılmayan, zorunlu karantina günlerini beraber geçiren çiftimiz, son günlerde çıkan iddialara göre; Hadise’nin hastalığı sonucu karantina sebebiyle önce evlerini ayırmış ardından da yaşadıkları bir anlaşmazlık yüzünden ilişkilerine son verip, yollarını ayırmıştı!

Hadise Kaan Yıldırım

Evleneceklerine kesin gözüyle baktığımız Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin ayrılık iddiaları birkaç gün magazin gündemini meşgul etmeyi başardı ama Kaan Yıldırım’dan bu iddialara jet yanıt geldi! Yanıt derken, “Aşkımız devam ediyor!” pozu geldi desek daha doğru olur!

blank

Geçtiğimiz gün, Instagram storysinde Hadise’yle ateş başında romantik bir fotoğraf yayınlayan Kaan Yıldırım; ikili hakkında çıkan ayrılık iddialarını bu fotoğraf ile yalanlamış oldu! Bu güzel çiftimizden en yakın zamanda evlilik haberi de bekliyoruz!

Hadise’den Makyajsız Pazar Pozu!

Instagram’da sık sık makyajsız fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Hadise’den yine makyajsız bir pazar pozu geldi!

Bornozuyla ve makyajsız haliyle dikkat çeken Hadise, Instagram’da paylaştığı bu fotoğrafın yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı! Eleştiri ya da kötü yorum görmek istemiyor sanırım Hadise! Fotoğrafı paylaşırken; takipçilerine de “İyi Pazarlar!” dilemeyi ihmal etmedi güzel şarkıcı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz