Genç Oyuncu Cemra Baysel Hayatının Şokunu Yaşadı! İlk Açıklamayı Instagram’dan Yaptı…

Aleyna

Haberler

9 Ağustos 2023

Genç Oyuncu Cemra Baysel Hayatının Şokunu Yaşadı! İlk Açıklamayı Instagram’dan Yaptı…

Televizyon dünyasının genç yeteneklerinden Cemre Baysel, geçtiğimiz günlerde hayatının şokunu yaşadı. Uzun süredir ekranların aranan yüzü olan güzel oyuncu, kendisine takıntılı olan bir hayranı yüzünden hayatı cehenneme döndü, kendiisni ve hatta ailesini bile tehdit eden kişiye karşı hukuki süreç başlattığını duyuran Cemre Baysel, hayranlarının yüreğine su serpti.

Payitaht Abdülhamid, Ramo ve Elimi Bırak gibi dizilerde rol alarak adından söz ettiren genç oyuncu Cemre Baysel, son olarak BluTV’de yayınlanan Bozkır isimli dijital dizide Sevda rolüyle karşımıza çıkmıştı. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de herkesi kendine hayran bırakmayı başaran Cemre Baysel’in hayatı, yurt dışına ait bir numaradan aldığı çağrıdan sonra kabusa döndü.

Cemre Baysel’in Hayatı Kabusa Döndü!

24 yaşındaki Cemre Baysel, geçtiğimiz günlerde tanımadığı bir numara tarafından aranarak tehdit edildi. Aramalarını açmayan genç oyuncu bu sefer farklı numaralardan kendisine aşık olduğunu, buluşmak istediğini ve buluşmazsa gelip kaçıracağına dair mesajlar almaya başladı. İddialara göre hem Baysel’in hem ailesinin kimlik bilgilerini ele geçiren takıntılı hayran, Cemre Baysel’i korkutmayı başardı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunan yetenekli oyuncu sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Bugün gıyabımda, sorgusuz sualsiz, amacının sadece beni, ailemi ve sevenlerimi endişelendirmek ve üzmek olduğunu düşündüğüm habere istinaden; kalplerinizi ferahlatmak isterim. Birkaç ay önce, özel hayatıma dair usulsüz yaklaşımda bulunarak, sözlü tacizde bulunan kişilerin tespiti için adli mercilere başvurarak, gerekli hukuki süreci başlattık. Durum yalnızca bundan ibaret, var olmayan bilgilerle, endişeye mahal vermeye gerek yok. Hayatımın en keyif aldığım dönemindeyim, her şey olması gerektiği gibi tadında ve yolunda. Sevgilerimle”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz