Güneşin Kızları Yeni Bölümünde Güneş Ölecek mi?

Güneşin Kızları Yeni Bölümünde Güneş Ölecek mi?

Kanal D ekranlarında her yeni bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başaran Güneşin Kızları dizisinde Güneş’in ölüm ile olan mücadelesi devam ediyor. Hayatta kalabilmek için büyük bir mücadele vermekte olan Güneş’in bu mücadeleyi kazanıp kazanmayacağı belli değildir. Ancak Güneş’in bu ölüm kalım savaşı içerisinde bebeğinin öldüğünün haberini alması onu yıkacaktır.

Yayınlanan yeni fragmanda sürekli ölümden bahsedilmesi bu olayın olma ihtimalinin yüksek olduğunu göstermektedir. Fakat dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı henüz bilinmemektedir.

Araba çarptıktan sonra hastaneye kaldırılan Güneş’ten sonra diğer kızlar da büyük bir yıkıma uğrarlar. Annelerini kaybetme korkusunu derin bir şekilde hissetmeye başlayan kızlar kendilerini bu habere alıştırmak üzereyken Güneş’in komaya girdiği haberi ile tekrar sarsılırlar. Güneş’in komadan uyanıp uyanamayacağı ise belli değildir.

Polislerin olaylara dahil olması ile birlikte Güneş’in kendisinden boşanmak istediğini öğrenen Haluk ise şüpheli tavırları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Artık herkes içten içe Güneş’e araba ile çarpan kişinin Haluk olduğunu düşünmektedir. Polisler ise şüpheli gözüken Haluk’u göz altına alarak sorgulamaya başlarlar. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz