Filinta 50. Bölümünde Gerçek Ortaya Çıkıyor

10 Mart 2016
Filinta 50. Bölümünde Gerçek Ortaya Çıkıyor

Osmanlı döneminin polisiye dizisi olan Filinta dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 11 Mart tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Filinta dizisinin yeni bölümünde Leyla’nın ihanetini duyan Mustafa derin bir üzüntü yaşayacak. Gerçeklerin bir bir ortaya çıkacağı yeni bölümde Mustafa’yı sürpriz gelişmeler bekleyecek.

Leyla’nın yaptıklarına inanmak istemeyen Mustafa, Farah ile iletişime geçerek sorularına cevap aramaya başlar. Ancak Farah da Mustafa’nın sorularına cevap vermeyince Mustafa artık gerçekleri kabullenmekten başka bir şey düşünemez hale gelmiştir.

Miloş ve Akbar’ın arasındaki mücadele ise giderek kızışmaktadır. Miloş, Akbar’ın kendisinin yerine geçecek olmasından büyük bir endişe duymaya başlar. Tahta geçtikten sonra Abdülhamit’in darbeci paşaları sorguya çekmesi ise 50. bölümde de devam edecektir. Abdülhamit’e meydan okuyan darbeci paşalar, ‘Bu tahta sizi biz çıkarttık, indirmesini de biliriz.’ şeklinde açıklama yaparlar.

Filinta’nın fragmanında göze çarpan bir diğer detay ise Mustafa’nın öğrendiği ihanet karşısında çaresiz kalması ve bir türlü karar verememesidir. Abdülhamit’in başındaki darbeci paşalar ile uğraşamayacak olmasına ise artık herkes kesin gözüyle bakmaktadır. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz