Hadise’den Kardeşi Derya’ya Zeytin Dalı

admin

Haberler

7 Şubat 2020

Hadise’den Kardeşi Derya’ya Zeytin Dalı

Şarkıcı Hadise ve kardeşleri arasında yaşanılan tartışma magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Her fırsatta ailesine olan bağlılığını ve sevgisini anlatan Hadise’nin kız kardeşleriyle arası fena halde açılmıştı. Güzel popçu, gündeme gelen olayların ardından kardeşleriyle arasındaki köprüleri atmıştı. Suların durulmasıyla birlikte Açıkgöz ailesinin kadınları yakınlaşmaya başladı. 

Şarkıcı Hadise ve kardeşleri arasındaki problemler, anneleri Gülnihal Açıkgöz’ün canına kast etmesiyle gün yüzüne çıktı. Gülnihal Açıkgöz, intihar teşebbüsünün ardından bıraktığı mektupta kızlarının para derdine düşüp kendisiyle ilgilenmemesinden şikayet etti. Gülnihal Hanım mektubunda, ‘Aranızdaki para meselelerinden sıkıldım’ yazarak kızlarına sitem etti. Annelerinin durumunun ardından başta şarkıcı Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz olmak üzere birbirlerini suçlamaya başladı.

Hadise, Kardeşleriyle Yollarını Ayırdı

Şarkıcı Hadise ailesiyle iş hayatını da paylaşıyordu. Ancak yaşanılan tatsız olaylardan sonra menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile yollarını ayırdı. Ünlü şarkıcı, moda tasarımı mezunu olan stil danışmanlığı yapan küçük kardeşi Derya Açıkgöz ile de artık çalışmama kararı aldı.

Hadise’nin kararı abla Açıkgöz’ü çileden çıkarttı. Hülya Açıkgöz, sosyal medya hesabından şarkıcının yakın çevresine dair zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabının hikaye kısmından paylaşım yapan Hülya Açıkgöz Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk’ü yerden yere vurdu. Açıkgöz, ‘ 2019 Şentürk’ün dost olmadığını, ihanetçi olduğunu öğrendim’ dedi. Kardeşinin yakın çevresindeki isimlere tek tek sitem eden Hülya Açıkgöz, Hadise’nin yakın arkadaşı Sevda Durukan içinde ‘Durukan’ın yılan olduğunu öğrendim’ dedi.

Hadise’den Kardeşiyle Paylaşım Geldi

Şarkıcı Hadise ve ablası arasındaki tartışmanın şiddeti dalgalar halinde azalırken; ünlü şarkıcıdan şaşırtan bir hamle geldi. Ünlü şarkıcı kardeşi Derya Açıkgöz ile fotoğrafını paylaşarak barış imzaladıklarını dosta düşmana duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz