Uras Benlioğlu’nun Arabası Yandı!

admin

Haberler

2 Mart 2020

Uras Benlioğlu’nun Arabası Yandı!

Sosyal medya fenomeni ve muhabir olan Uras Benlioğlu’nun aracı yandı. Ünlü Youtuber çekime giderken yaşadığı trafik kazası sonrasında aracı küle döndü. Aracının görüntüsünü ve yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaşan Benlioğlu kazayı burnu kanamadan atlattı.

Show TV ve A Haber gibi ulusal kanallarda muhabirlik görevini yerine getiren Uras Benlioğlu, son dönemde Youtube’a ürettiği içerikler sayesinde gündeme gelmeye başladı. Önemli bir hayran kitlesine sahip olan başarılı fenomen, yaşadığı trafik kazasıyla sevenlerini korkuttu. Haberin yayılmasının ardından Benlioğlu’nun sosyal medya hesabından iyi olduğunu söylemesiyle sevenleri derin bir nefes aldı.

Aracının Görüntüsünü Paylaştı


 Yaşadığı trafik kazasının şokunu henüz atlayan Benlioğlu, kazaya dair görüntüleri Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı. Küle dönen aracının fotoğrafını atan ünlü fenomen ‘Araba ekipmanlar hepsi yandı. Çok şükür bende bir şey yok’ notuyla sosyal medya hesabına attı.

‘Araba Yandı Ama Çok Şükür Bende Bir Şey Yok’

Yanan arabadan burnu kanamadan çıkan ve kazayı ucuz atlattığını söyleyen Benlioğlu,’ Arkadaşlar, sağlığımı sıhhatimi soran olmuş. Birçok kişi sormuş, sağ olsunlar. İyiyim ama araba gitti’ diyerek kazanın büyüklüğünü gözler önüne serdi.

Sağlığının yerinde olduğunu belirten ve şükreden ünlü fenomen araba bulunan ekipmanların fotoğraflarını da paylaşmayı ihmal etmedi. Benlioğlu yanan eşyaları attığı hikayesine, ‘Yıllardır çalışıp kazandığım bütün ekipmanlar yok oldu. Ama tekrar söyleyeyim ben iyiyim, çok şükür’ notunu ekledi.

Benlioğlu’nun Yanan Arabasından Kurtulan Eşyalar Duygulandırdı


Kaza yerini ve aracını saniye saniye görüntüleyen ünlü fenomen Benlioğlu’nu yanan aracından kurtulan eşyalar duygulandırdı. Benlioğlu’nun aracından oğlu ve eşiyle olan fotoğrafı yanmadan kurtuldu. Benlioğlu sosyal medya hesabından fotoğrafı gösterirken ‘Çok şükür, bu arabadan sağ salim çıkamamakta vardı’ diyerek sevenlerini duygulandırdı. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz