Hadise’nin ‘Hadise’ Olmasını Sağlayan 8 Özel Detay!

admin

Haberler

17 Ocak 2020

Hadise’nin ‘Hadise’ Olmasını Sağlayan 8 Özel Detay!

Dünyaca ünlü internet sitesi ‘therichest.com’ dünyanın en güzel insanlarının yaşadığı ülkelerin listesini açıkladı. Listede Türkiye 14. Sırada yer aldı. Listede aynı zaman Türkiye’nin en güzel kadını olarak Hadise seçildi.  Shakira, Penelope Cruz ve Irina Shayk gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldı listede, Hadise’nin güzelliği övgüleri topladı. Site, Belçika doğumlu popçu için ‘ideal Türk kadını’ yorumunu yaptı. Avrupai güzelliğiyle göz dolduran Hadise’nin saçlarının ve fiziğinin çok güzel olduğu vurgulandı.

Bizlerde sizlerlerle Hadise’yi yorumlamak ve ‘Hadise’ yaratan detayları belirledik!

1.Konserlerinde Mayodan Vazgeçmiyor

Sahne performansıyla hayranlarından tam not almayı başaran Hadise, hem göze hem de kulağa hitap etmeyi başarıyor. Güzel şarkıcı, dansçılarıyla beraber konserlerinde bir dakika bile durmuyor. Şıklığından ödün vermek istemeyen ünlü popçu, konserlerinde kıyafet konusundan cesur seçimler yapmaktan da vazgeçmiyor. Hadise, genellikle Avrupalı şarkılar gibi mayo ile sahneye çıkmayı tercih ediyor.

2.Kıyafetlerine Servet Ödüyor

 

Hadise, modacı ablasıyla stil konusundaki işbirliğini sonlandırdıktan sonra dünyacı ünlü markalardan kıyafetler satın almaya başladı. O Ses Türkiye Yılbaşı özel çekimlerindeki kırmızı kıyafetiyle beğeni topladı. Dolce&Gabbana markasına ait korseli, etek kısmı tüllü ve göğüs dekolteli elbisesini ünlü şarkıcı yine aynı markanın küpe ve ayakkabılarıyla kombinledi. 

3.Moda Çekimi Gibi Fotoğraflar

 

Ünlü popçu kesenin ağzını açmışken; yalnızca O Ses Türkiye çekimleriyle sınırlı kalmadı. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta Dolce&Gabbana marka siyah dantel elbise ve Gucci marka kırmızı ayakkabısıyla beğeni rekoru kırmayı başardı.

4.Zarafet ve Şıklığın En Güzel Adresi: Dantel

 

Dantelin şıklığından vazgeçmeyen isimlerinden başında Hadise yer alıyor. Güzel şarkıcı, dantelin seksiliğini güzelliğiyle birleştirecek kadar cesur paylaşımlar yapmaktan asla çekinmiyor.

5.Kırmızı Ojeler Olmadan Asla

 

Ünlü şarkıcının en çok kullandığı şeylerden biri de; kırmızı ruj ve kırmızı oje birlikteliği… Güzel popçu özellikle simsiyah kombinlerinde bu ikiliden vazgeçmiyor. 

6.Doğal Halini Paylaşmaktan Çekinmiyor

 

Şarkıları tüm Türkiye’nin dilinde pelesenk olan Hadise, Instagram hesabında yalnızca işiyle alakalı paylaşımlar yapmıyor. Ünlü şarkıcı takipçileriyle ev hallerini de paylaşmayı ihmal etmiyor. Makyajsız ve spor kıyafetleriyle paylaşım yapan Hadise, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmeyi başarıyor.

7.Göğüs Dekoltesini Hakkıyla Taşıyor

 

Fiziğiyle alakalı zaman zaman olumsuz eleştirilere maruz kalan Hadise, kıyafetlerinde genellikle göğüs dekoltesi kullanmayı seçiyor. Dekoltenin dozunu ayarlamayı başaran ünlü sanatçıya kimi takipçileri tarafından ‘fazla cesur’ seçimler yaptığına dair yorumlarda yapılıyor.

8.Günlük Kıyafetleri Bambaşka Havaya Sokuyor

 

Seksi ve güzel şarkıcı olarak anılan Hadise, günlük kıyafetleriyle de lakabının hakkını veriyor. Her zaman bakımlı görünen ve güzelliğiyle göz dolduran ünlü sanatçı gündelik hayatında da giydiği kıyafetlerle adından söz ettirmeyi başarıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz