Eda Ece O İsme Hayranlığını Gizlemedi!

admin

Haberler

17 Ocak 2020

Eda Ece O İsme Hayranlığını Gizlemedi!

Eda Ece son dönemin en popüler yıldızlarından biri olmayı başardı. Milyonlar ona hayran kalırken onun hayran olduğu kişi; Jim Carrey çıktı!

Yasak Elma dizisinin güzel yıldızı Eda Ece, sosyal medya hesabı üzerinden Jim Carrey’in doğum gününü kutladı. Başarılı oyuncu, Jim Carrey’in sözünü kullanarak daha önce yaptığı paylaşımı Instagram hikayesinde koyarak kutlamalar başladı. Jim Carrey hayranlığını gizlemekten çekinmeyen Ece önceki yıla ait paylaşımın ardından, takipçileriyle Carrey’in en sevilen sözlerini yayınladı.

Güzel oyuncu Ece, hikayesindeki paylaşımlarında Jim Carrey’in en beğenilen sözlerini de kullanmayı ihmal etmedi. Ece’nin ‘doğum günün kutlu olsun’ ifadeleriyle paylaştığı gönderi yer alan ‘Odağım hayatın acısını unutmak. Unutun, acıyla alay edin, azaltın. Ve gülün!’ sözü de takipçilerin dikkatinden kaçmadı.

Bilge Adam: Jim Carrey 

Başarılı oyuncu Ece ‘Jim Carrey bilge bir adam’ notunu eklediği gönderide yine Carrey’in sözüne yer verdi. Gönderide, ‘Vücudunuzun depresyona girmesi gerekiyor. Oynamaya çalıştığınız karakterden dolayı vücudunuzun derin bir dinlenmeye ihtiyacı var’ sözü yer aldı.

Eda Ece için Jim Carrey doğum günü kutlamaları bununla da sınırlı kalmadı. Güzel oyuncu bu seferde Jim Carrey’in insanların kendisini anlamadığında kullandığı yöntemi açıkladığı, ‘İnsanların sadece kendi algıladıkları seviyeden anladıklarını fark ettiğinizde kendinizi açıklamayı bırakıyorsunuz’ sözünü paylaştı. 

Jim Carrey sözlerini oldukça beğendiği anlaşılan Ece,’ Umarım herkes zengin ve ünlü olabilir ve hayal ettikleri her şeye sahip olur. Böylece bunun cevabı olmadığını bilebilirler’ sözünü paylaştı. Ece son olarak da, ‘Başkalarının üzerinde bıraktığı etki; en değerli para birimidir’ sözünü hikayesine ekledi.

Twitter’dan da Kutlamayı İhmal Etmedi

Instagram paylaşımlarının ardından güzel oyuncu, Twitter hesabından da hayranı olduğu ünlü oyuncunun doğum gününü kutladı. 

Eda Ece Daha Önce de Jim Carrey’i Anmıştı

Yasak Elma dizisinde performansıyla büyüleyen Eda Ece, 12 Eylül 2019 yılında paylaştığı fotoğrafında farkındalığı ve duygusal zekasına hayran olduğunu itiraf etmişti. Ece, ‘Jim Carrey’nin bazen öyle cümlelerine denk geliyorum ki, farkındalığı ve duygusal zekasına hayran kalıyorum. Kaç yılında ve ne amaçla söylediğini bilmiyorum. Ben içinde yaşadığımız döneme ve bu paylaşma halimize uygun olduğunu düşündüm, Benim de bu konudaki gel gitli duruşuma bir bakış açısı getirdi’ yazmıştı.

Sözlerine samimi açıklamalarıyla devam eden Ece, ‘Ben mesela bir fotoğraf paylaştığımda özellikle sevdiklerimi içeriyorsa ya da özgün fikirlerimi, geri çekme ihtiyacı hissediyorum, Sanki kafamın içini ya da kalbimi tanımadığım birine gezme imkanı vermişim gibi rahatsızlık duyuyorum.  Ama bir yandan da, oynadığın rolleri sen sanan insanlara karşı kim olduğunu kendin gösterebildiğin, magazin ya da kulaktan dolma olmadan kendini bir nebze aktarabildiğin bir alanının olması da bir o kadar güzel bir imkan. Üstelik şu an ortada gördüğümüz çoğu kişi, sosyal medya sayesinde işe, amaca ulaşmış, paylaşarak insanları etkilemek gibi bir güce sahip ve burayı kullanarak kendi varlıklarını güçlendirmiş örneklerle dolu. O zaman yaşadığımız çağda, bu bir güç. Bunu doğru kullanmak bir sorumluluk, ve neyi takip ettiğini hangi fikirlerin seni etkilemesine izin vereceğin de senin sorumluluğun’ ifadelerine yer vermişti.

Kendini yeterince iyi bulmadığında paylaşım yapmayanları da boş geçmeyen Eda Ece,  Jim Carrey’in, ‘Bütün ihtişamınla görülme riskini al, ihtişamın özgüvensizlikler ve yaralar ile dolu olsada’ sözünü kullanarak eleştirmişti. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz