Hamileliğinin Altıncı Ayına Giren Meryem Uzerli’den Yeni Pozlar! “Bu bebek diğerinden…”

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2020

Hamileliğinin Altıncı Ayına Giren Meryem Uzerli’den Yeni Pozlar! “Bu bebek diğerinden…”

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli şu an ikinci bebeğine hamile. Hamileliğinin altıncı ayına giren Uzerli, Instagram’dan yeni fotoğraflar paylaştı.

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem karakteriyle hafızalara kazındı. Ünlü oyuncunun kariyeri o günden beri kötüye gitse de özel hayatında çok mutlu! Şu an ikinci bebeğine altı aylık hamile olan Uzerli, Instagram’dan yeni fotoğraflarını paylaştı.

İlk Hamileliği Olaylı Oldu!

Can Ateş ve Meryem Uzerli

Meryem Uzerli, Türkiye’ye geldiği ilk yıllarda ilişki yaşadığı Can Ateş’ten hamile kaldı. Ancak çok mutsuz bir ilişki yaşayan ve tükenmişlik sendromu için tedavi gören Uzerli, bu çocuğu yalnız büyütmek zorunda kaldı. Can Ateş, hamileliği öğrenince büyük tepki gösterdi ve ortadan kayboldu. Hala da kızı Lara ile görüşmediği biliniyor.

Meryem Uzerli ve Lara

Meryem Uzerli ise pes etmedi ve kızı Lara ile Berlin-İstanbul arası gidip geldikleri yeni bir hayat kurdu. Lara’nın bir kardeş istediğini sık sık dile getiren Uzerli, sonunda bombayı patlattı!

“Kızımla kendi ailemizi kuruyoruz”

Lara ve Meryem Uzerli

Meryem Uzerli’nin hamile olduğu söylentileri geçen yaz ayyuka çıktı. Uzerli, eylül ayında bu söylentileri doğruladı ve beş aylık hamile olduğunu açıkladı. “Lara artık 7 yaşına geldi, uzun zamandır da kardeş istiyordu. Bebeğimin cinsiyeti kız. Kendi ailemizi kuruyoruz” diyerek müjdeyi verdi.

Meryem Uzerli ve Lara

Meryem Uzerli’nin ABD’li bir sevgilisi olduğu biliniyor. Bu kez bebeğini sevgilisiyle beraber büyütme kararı alan Uzerli, yine de evliliğe yanaşmadı. “Kendimi hazır hissedersem evlenirim” diyen oyuncu, Türkiye’de büyük tepki çekti. Ancak Almanya’da büyüyen ve bir Alman gibi hareket eden Uzerli için evliliğin bir ayrıntı olduğu açık. Kızı Lara’yla 7 yıldır güçlü bir şekilde başının çaresine bakan Uzerli, ikinci bebek konusunda da kendinden emin görünüyor.

Doğum Yakın!

Meryem Uzerli, hamileliğinin altıncı ayına girince fotoğrafçı bir arkadaşıyla yeni pozlar çekti. Fotoğrafta karnının hayli büyüdüğü görülen oyuncu, daha zor bir hamilelik geçirdiğini söyledi ve “Bu bebek Lara’ya göre hareketli. Hiç durmuyor, sürekli tekmeliyor” dedi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

? @the.gonz

meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem)'in paylaştığı bir gönderi ()

Meryem Uzerli’nin fotoğrafları anında binlerce beğeni ve yorum aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz