Hadise Mucize Bebek Ayda İçin Paylaştı: “Mutluluğumu tarif edemem…”

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2020

Hadise Mucize Bebek Ayda İçin Paylaştı: “Mutluluğumu tarif edemem…”

Ünlü şarkıcı Hadise, İzmir’de meydana gelen depremden tam 91 saat sonra kurtarılan Ayda’yı “mucize” olarak tanımladı.

Hadise

30 Ekim günü İzmir’de meydana gelen depremin enkaz kaldırma ve arama kurtarma çalışmaları hala sürüyor. Depremin üstünden günler geçse de mucizeler gerçekleşmeye devam ediyor. Dün deprem olduktan tam 65 saat sonra enkazdan sağ çıkan 3 yaşındaki Elif bebeğin tazelediği umutlar, bugün meyvesini verdi. Sabah saatlerinde günlerdir arama kurtarma çalışması yapılan enkazdan 4 yaşındaki Ayda bebek sağ kurtuldu. Bu olay herkesi şok etti. Çünkü depremin üzerinden tam 91 saat geçmişti!

Önce Elif Mucizesi!

Dün, depremden tam 65 saat sonra enkaz altından sağ çıkarılan 3 yaşındaki Elif Perinçek, tüm Türkiye’yi mutluluğa boğdu. Elif bebeğin kendisini kurtaran görevlinin parmağını tuttuğu anlar kameralara böyle yansıdı. Elif, hayata sıkı sıkı tutunmanın sembolü oldu.

Deprem konusunda en duyarlı davranan ünlülerden Hadise de bu konuda bir paylaşım yaptı. Hadise, Elif bebek için, “Ah Elif… Sen mucizesin! Bize yaşattığın mutluluk ve umut… Küçük bedeninle ne kadar güçlü bir kız olduğunu hepimize gösterdin” paylaşımı yaptı. Hadise, arama kurtarma ekiplerine de “İyi ki varsınız!” diyerek teşekkür etti.

Umudun Adı Ayda!

Ayda bebek

Dün bir mucize eseri kurtulan Elif bebeğin ardından, bir haber de Rıza Bey Apartmanı enkazından geldi. Dört yaşındaki Ayda, tam 91 saat sonra enkazdan sağ olarak kurtarıldı.

Herkesi mucizelere inandıran ve umut tazeleyen bu olay, Hadise’yi de derinden etkiledi. Ünlü şarkıcı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Ayda’ya “Sen umutsun!” diye seslendi.

blank

Hadise, enkaz altından gülümseyerek çıkan Ayda için “Bize yaşattığı mutluluğu tarif edebileceğim bir kelime yok!” dedi. Biz de Hadise gibi yeni mucizelerin yaşanmasını dört gözle bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz