Hande Erçel ve Hakan Sabancı Arasında Kara Kedi mi Girdi? Hakan Sabancı, Tatilden Tek Başına Döndü!

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2023

Hande Erçel ve Hakan Sabancı Arasında Kara Kedi mi Girdi? Hakan Sabancı, Tatilden Tek Başına Döndü!

Son günlerin çok konuşulan çiftleri arasında Hande Erçel ve Hakan Sabancı yer alıyor. Çapkınlığı ile tüm Türkiye’ye ün salmış olan Hakan Sabancı, son yılların en popüler ve en güzel kadın oyuncularından Hande Erçel ile birliktelik yaşamaya başladığından beri sosyal medya kullanıcıları ikiye bölünmüş durumda. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın birbirine çok yakıştığını ve bu ilişkinin evliliğe gidebileceğini söylerken, kullanıcıların diğer kısmı ise Hakan Sabancı’nın çapkınlığına devam edeceğini iddia ediyor.

Hatta geçtiğimiz hafta Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin’de Hakan Sabancı’nın Hande Erçel’i aldattığı iddia edilmişti, tüm bu yaşananların ardından çiftimiz İtalya ve Yunanistan tatilinden döndü ancak havaalanında yakalanan Hakan Sabancı’nın yanında Hande Erçel’in olmaması dikkatlerden kaçmadı. Acaba çiçeği burnunda çiftimize nazar mı değdi?

Aldatma İddiaları Gündem Oldu

blank

Bugün Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programında ise bomba bir iddia ortaya atıldı. Programda bir Instagram kullanıcısının ihbarı üzerine Hakan Sabancı’nın Hande Erçel’i aldattığı söylenmeye başladı. Belgin isimli sosyal medya kullanıcısının açıklamaları şok etti. Kullanıcı şunları söyledi: “Hakan Sabancı, Hande Erçel yüz vermediği zaman, arkadaşlarına ‘Ben bu kızı kendime kedi yaparım’ demiş. Hande ile sevgiliyken ise yakın arkadaşımı aradı, mesaj attı. Arkadaşım engellemesine rağmen kuzeninin telefonundan aradı. Hakan, Hande hayatındayken arkadaşıma ulaşmaya devam ediyor.”

Tatil Sonrası Havaalanında Tek Yakalandı!

blank

Hakan Sabancı ya da Hande Erçel’den henüz bu iddialara yanıt gelmedi. Ancak geçtiğimiz haftalarda ilk olarak İtalya ardından da Yunanistan’da tatile giden çiftimizin tatili bitmiş olacak ki, Hakan Sabancı ülkeye dönüş yaptı. Havaalanında görüntülenen Hakan Sabancı’nın yalnız olması kafaları karıştırdı! Acaba çiçeği burnunda çiftimize nazar mı değdi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz