Herkesin Gözdesi Olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, İzmir Ödemiş Adliyesinde Tek Celsede Boşandılar!

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2023

Herkesin Gözdesi Olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, İzmir Ödemiş Adliyesinde Tek Celsede Boşandılar!

Instagram’ın sevilen magazin magazin sayfalarından Gossip Pasta’nın iddiasına göre bir süredir boşanacakları iddia edilen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, bugün İzmir’deki Ödemiş Adliye’sinde 15 dakikada tek celsede boşanmışlar. Son dönemlerde aralarında sorunlar olduğu ve bu sorunları aşamadıkları söylenen çiftimiz, evliliklerini bitirme kararı almıştı. Bugün ise sessiz sedasız boşanmışlar.

2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Engin Akgün ile 2013 yılına kadar evli kalan ve bu evlilikten bir kızı olan Ceyda Düvenci, Engin Akgün ile evliliğini bitirdikten sonra 2015 yılında Bülent Şakrak ile dünyaevine girmiş ve 2017 yılında bir erkek çocuk dünyaya getirmişti. Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, sosyal medyanın en sevilen çiftleri arasında yer alıyor ve aile hayatlarıyla herkese örnek oluyorlardı. Ancak sosyal medyada bazı iddialar dolaşmaya başladı, söylenenlere göre çiftimiz evliliklerini sonlandıracakmış.

blank

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, İzmir Ödemiş Adliyesinde Tek Celsede Boşandılar

Hatta Ceyda Düvenci’nin bir paylaşımı da bu iddiaları destekler gibiydi; “Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın, sözler yetersiz kalırmış bazen. Evet gözlerim hüzünlü baksa da gülmeye devam edeceğim. Ve hayat sana yine de teşekkür ederim, vardır benim için bir planın hep bilirim. Akışa bıraktım kendimi, gelecek günlerin güzelliğine güveniyorum. Ateş böcekleri iyidir. Bir de sinek kuşları, bir de kırlangıçlar ve baykuşlar.”

blank

İddiaların magazin kulislerinde konuşulmaya başlamasının ardından Instagram üzerinden bir takipçisi Ceyda Düvenci’ye şu yorumu yaptı: “Bu adam senin engelli evladını kendi öz çocuğu gibi sahiplenecek kadar okyanuslar büyüklüğünde bir kalbe sahip, onu kendi evladından ayırmayacak kadar. Bence bu güzel adamı bırakma çok pişman olursun bu dünyada iyi insanların artık sayısı azaldı. Umarım kararınızı tekrar gözden geçirirsiniz” Güzel oyuncu Ceyda Düvenci ise takipçisine “Kararı ben vermedim maalesef” şeklinde karşılık vermişti. Yani boşanmak isteyen taraf Bülent Şakrak’tı!

blank

Tüm bu yaşananların ardından Gossip Pasta’nın iddiasına göre bir süredir boşanacakları iddia edilen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, bugün İzmir’deki Ödemiş Adliye’sinde 15 dakikada tek celsede boşanmışlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz