Hangimiz Sevmedik 6. Bölüm Fragmanı Nefes Kesiyor

admin

TRT 1

12 Eylül 2016

Hangimiz Sevmedik 6. Bölüm Fragmanı Nefes Kesiyor

BSK Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen Hangimiz Sevmedik dizisinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor. Alphan Dikmen ve Başak Angigün tarafından senaryosu yazılan dizide başrol oyuncuları arasında Selen Soyder, Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli ve Mehtap Bayrı gibi isimler yer alıyor.

15 Temmuz 2016’da TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hangimiz Sevmedik dizisi dram konulu bir dizidir. Dizinin son bölümünde yakalanan Itır ve Tarık’ın anne ve babalarına söyledikleri ufak yalanlar onların durumlarını kurtardıklarını sanmalarına yol açmıştı. Ancak Adile ve Münir’in ikna olması tahmin ettikleri kadar kolay olmayacaktır.

Dizinin yeni bölümünde herhangi bir şart altında yan yana gelmeyen Adile ve Münir’in içlerini kemiren şüphe onların işbirliği yapmasına yol açar. Itır ve Tarık artık birbirlerini bırakmama kararı da alacaktır. Fakat olaylar farklı gelişmeye başladığı an ani karar almanın eşiğine gelirler.

Şener’in oyunlarına ve ani planlarına uygun bir eleman arayışı ise sürmektedir. Ümidi tam kesmek üzereyken kapısını çalan sürpriz isim Şener’in tekrar heyecanlanmasına sebep olur. Gelen kişi artık Şener’in uzun süredir aradığı elemandır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz