Seviyor Sevmiyor 10. Bölüm Fragmanında Şok Eden Karar

admin

Haberler

13 Eylül 2016

Seviyor Sevmiyor 10. Bölüm Fragmanında Şok Eden Karar

Seviyor Sevmiyor dizisi 10. bölüm fragmanı ile yine izleyenleri ekranları başına kilitlemeye hazırlanıyor. Sevilen dizinin yayınlanan son fragmanı adeta nefesleri kesti. Yiğit ve Deniz arasındaki hikayenin karışmaya başlayacağı yeni bölümde Yiğit, Deniz’in ailesi ile yemeğe çıkmak istiyor.

Yiğit’in İrem tarafından itiraf mektubu aldığını düşünen Deniz, bir gün sonra olaylar yatışınca Yiğit’ten gelecek tepkilerden korkmasına rağmen onun yanına gider. Fakat Yiğit, Deniz’e hiç tahmin ettiği gibi davranmayacaktır. Deniz, Yiğit’in tepki vermemesini ise üzülmesine bağlamıştır.

Tuna ile İrem’in arkadaşlık kurması için önerilen yollar ise artık denenecektir. Ancak tarafların ummadıkları bir şekilde ortaya çıkacak olan olaylar arkadaşlar arasında kırılma noktası olacaktır. Deniz’in arkadaşlarından yiyeceği büyük kazıktan sonra teselliyi arayacağı kişi Tuna olacaktır. İrem il Yiğit ise geleceklerinin olmasının Deniz tarafından belirleneceğini öğrenmiştir.

Yıkılan ve bozulan arkadaşlıklarını düzeltmek için harekete geçen Deniz, son derece tehlikeli yollara girmeye başlayacaktır. Seviyor Sevmiyor dizisinin 10. yeni bölümü Pazar akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz