Hanım Köylü Dizisi Hayranlarına Kötü Haber

16 Haziran 2016
Hanım Köylü Dizisi Hayranlarına Kötü Haber

Hanım Köylü dizisi güzeller güzeli kızları ve cennet gibi bir yer olan Ege'de geçen samimi ve sıcak bir komedi dizisiydi. İnsanların dışarıdan kendi bölgelerine gelmelerini ufak bir tehdit olarak algılayan dizinin ünlü kahramanları dünyalar güzeli köyün kızları dışında kimse ile de evlenmek istemezler.

Sıcak ve içten bir aşk hikayesinin de işlendiği Hanım Köylü dizisinde ise bugün kötü bir haber ortaya çıktı.

Star TV'nin sevilen dizilerinden olan Hanım Köylü dizisinin reytinglerde beklenen başarıyı elde edememesi dizinin final yapmasına sebep olacak. Gold Film imzalı olan dizinin başrollerinde Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür ve Selim Erdoğan gibi ünlü isimler yer alıyordu.

13. Bölüm ile Final Yapıyor

Nisan ayının sonunda Star TV ekranlarında izleyenler ile buluşan dizinin bu kötü haberini Faruk Turgut sosyal medya hesapları üzerinden dizinin hayranları ile başladı. Erken bir final yapacak olan dizi 13. bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında final yapacak.

Dizinin sona eriş sebebi ise tamamen ekonomik şartlara bağlı oluyor. Reyting sonuçlarında sürekli gerileyen dizi daha fazla direnemeyerek 13. bölümü ile final yapma kararı aldı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz