Kertenkele 70. Bölümde Yarışma Heyecanı

17 Haziran 2016
Kertenkele 70. Bölümde Yarışma Heyecanı

ATV ekranlarında büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran Kertenkele dizisinin 70. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Cumartesi akşamlarının efsanevi dizilerinden olan Kertenkele, yeni bölümü ile izleyenlerini tekrar memnun etmeyi başaracak.

Timur Acar ve Sera Tokdemir'in başrollerinde yer aldığı Kertenkele dizisinin yeni bölümünde Sokrat ölmek üzereyken Kertenkele'yi de yanında götürmek konusunda artık karar almıştır. Diğer yandan ise Zehra'nın dilinin açılması için herkes zorlu bir yarışmaya katılmaya karar alırlar.

Yarışmada beklenmedik komik olayların yaşanması ise izleyenleri dizinin 70. bölümünde kahkahaya boğacaktır. Gizem'in sakar tavırları Büşra'nın sabrını taşırmaya başladığı için olaylar iyice çıkmaza girecektir.

Hicabi, kardeşi ve Gizem arasındaki olaylar ise kimsenin ne yapacağını bilmemesine sebep olur. Melis artık Kemal'in uçurumdan atladığı yere polisleri çağırma kararı almıştır. Fakat polisler denizde yaptıkları araştırmada Kemal'i bir türlü bulamazlar. Diğer yandan Hayalat'in abisi olan Kızıl Ejder, kardeşinin intikamını almak için İstanbul'a gelmiştir.

Herkesten intikam almak isteyen Ejder, soğuk kanlı bir şekilde İstanbul sokaklarında intikam alacağı kişilere doğru yaklaşmak üzeredir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz