Hanım Köylü Final Bölümünde Şok Eden Olaylar Yaşandı

admin

Star TV

10 Ağustos 2016

Hanım Köylü Final Bölümünde Şok Eden Olaylar Yaşandı

Hanım Köylü dizisi ani bir karar ile final yaparak ekranlardaki macerasına nokta koydu. Star TV ekranlarının en iddialı dizileri arasında yer alan Hanım Köylü, reyting sonuçlarından bekleneni alamayınca yayın hayatına son verildi. Dizinin final bölümünde ise İlkgün artık Ferit'e olan aşkını nihayet açıklayabildi. Fakat hayat artık bu açıklamadan sonra ikili için de aynı olmamaya başlamıştır.

Kız kardeşlerine yakalanan Elmas ve Koptagel hiçbir şeyden haberi olmadan gizlice kıyacakları nikahın planlarını yapmaktadırlar. Düzgün, kardeşine yolladığı kızın kaçırıldığını öğrenince Gülgün'ün peşine çocuğu bulabilmek için düşer. Ancak büyük şok yaşayan kişi sadece Fikri olmayacaktır.

İlkgün Aşkını İtiraf Ediyor

Reşat, Koptagel ve Elmas arasındaki ilişkiyi öğrendikten sonra bunun bedelini ödemeye hazırlanmaya başlar. Dededen kalan miras İlkgün ile Ferit'in hayatını değiştirmeye başlamıştır. Ferit için artık tek gerçek ne miras ne de mal varlığıdır. Onun için tek gerçeklik İlkgün'e karşı hissettiği aşkıdır.

Ferit'e olan aşkını açıklayan İlkgün, Ferit'in şoka girmesine yol açar. Birlikte tatile çıkan Koptagel, Elmas, Ferit ve İlkgün ise Marmaris'te romantik anlar yaşarken başlarına geleceklerden habersizdir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz