Hayat Sevince Güzel Dizisinin 8. Bölümünde Eğlenceli Anlar

admin

FOX

10 Ağustos 2016

Hayat Sevince Güzel Dizisinin 8. Bölümünde Eğlenceli Anlar

Fox TV kanalının büyük bir ilgi ile izlenen dizisi Hayat Sevince Güzel, yeni bölümü ile yine keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Her bölümü ile izleyenleri ekranlara toplayan çiçeği burnunda dizi Hayat Sevince Güzel dizisinin yeni bölümünde Savaş ve Zarife'nin arasındaki aşk tüm engellere rağmen devam edecek.

Rüstem ağa ise zehirli atıklar yüzünden tarlasındaki ürünleri kaybetmek üzeredir. Bu olayın sorumlusu olarak ise Rüstem ağa, Salih'i göstermektedir. Salih nezarette vakit geçirmeye çalışırken Zarife ile Savaş ise dışarıda onun masum olduğunu kanıtlayabilmek için her yolu denerler.

Salih'i kurtarmak için çabalayan ikili birlikte çıktıkları bu ufak yolculukta kıskançlık krizlerine girmeye başlarlar. Zeynep ise aralarına girerek kıskançlığın daha da artmasına yol açar. Osman ve Samet arasındaki Emine için ortaya çıkan rekabet ortamı ise köyde yarışmaların düzenlenmesine yol açar.

Köyün en önemli yarışması ise düzenlenecek olan güzellik yarışmasıdır. Zarife'nin de katıldığı bu güzellik yarışmasının kazananı dizinin yeni bölümünde belli olacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz