Hayat Şarkısı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

admin

Kanal D

19 Aralık 2015

Hayat Şarkısı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D ekranlarında başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı Hayat Şarkısı adlı dizinin yapımını Most Production üstlenecek. Yapımcılığını Gül Oğuz ve Mustafa Oğuz’un yapacağı dizinin yönetmenliğini ise Cem Karcı üstlenecek. Dizi senaryosu ise Mahinur Ergun tarafından kaleme alınıyor.

Aynı köyde doğan kan kardeşler olan Bayram ve Salih’in arasındaki tatsızlığı bir sonuca bağlamak için genç yaşta nişanlanarak evlenmelerini ve büyüyüp evlilik çağına kadar farklı şehirlerde yaşam mücadelesi vermelerini konu alan dizinin hikayesi ise şöyle;

Hayat Şarkısı Dizisinin Konusu

Mudanya tarafındaki şirin bir köy olan Güzelköy’de doğan Bayram ve tek arkadaşı olan Salih’in aralarındaki ufak bir anlaşmazlık onları çocukları Melek ile Kerim’i küçük yaşta evlendirmeleri ile sonuçlanır.

İki çocuk büyütmeye çalışan Bayram, ailesi ile yerleştiği İstanbul’da işini daha da geliştirerek büyük bir servetin sahibi olur. Ancak verdiği sözü tutmayacaktır. Ufak oğlu Kerim ise üniversiteden mezun olduğu zaman Bayram tarafından Güzelköy’de ki yaşadıkları bölgeye götürülür.

Her iki ailenin çocuklarının da geçen yıllar içerisinde kendilerine ait hayatlar kurmaları ve farklı hedeflere yönelmeleri ise olayları içinden çıkılmaz bir hale sürükleyecektir. Gençler kendi aralarında mecburi bir şekilde evlilik kararı alarak geçici bir süre rahatlarlar. Fakat Hülya’nın planları artık devreye girmeye başlamıştır.

Hayat Şarkısı dizisi Ocak ayında 2016 sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz