Poyraz Karayel, Son Bölümü ile Heyecan Dolu Anlar Yaşattı

Poyraz Karayel, Son Bölümü ile Heyecan Dolu Anlar Yaşattı

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran ünlü yapım Poyraz Karayel dizisinde İlker Kaleli ve sevgilisi Burçin Terzioğlu başrolleri paylaşıyor. Yeni bölümde ise tehlike çanları Poyraz için çalmaya başlıyor. Poyraz Karayel’in gündemde yer almasıyla birlikte dizideki öpüşme sahneleri de konuşulanlar arasında yerini alıyor. Öpüşme sahneleri için ise oyuncular bu konunun bu kadar abartılmaması gerektiğinin altını çizdiler.

Dün akşam yayınlanan 36. bölümü ile ekranlara gelen dizide, Bahri ve adamları Adil Topal’ı öldürme planları yaptılar. Ancak bu sinsi planlara Poyraz dahil olarak engel olmayı başardı. Bahri ise bu kez Poyraz’ın peşine düşmeye başladı. Bahri ve Adil Topal’ın karşı karşıya geldiği bu savaştan kimin galip çıkacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

37. bölümde ise Begüm’ün Poyraz’ı büyük bir tuzağa düşürmesi bekleniyor. Sefer ve Sema’nın da yüz yüze geleceği yeni bölümde, Sadrettin İpek’in gerçek kimliğini sonunda öğrenmeyi başaracak.

Ayrıca Haliç Üniversitesi öğrencilerinin oyları ile belirlenmiş olan ‘Yılın Enleri’ ödül töreni de Kağıthane Kampüsü’nde düzenlendi. Poyraz Karayel dizisi 10 bin öğrencinin internet oylaması sonuçlarına göre üç ödüle birden layık görülmüş oldu. Yılın en iyi dizileri arasından 1. seçilen dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli ise ‘Yılın En İyi Erkek Oyuncusu’ ödülünü aldı. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz