Hayat Şarkısı Yeni Sezon Fragmanı Etkileyici Sahneler ile Göz Dolduruyor

admin

Kanal D

11 Eylül 2016

Hayat Şarkısı Yeni Sezon Fragmanı Etkileyici Sahneler ile Göz Dolduruyor

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam eden Hayat Şarkısı dizisi, yaptığı yaz tatilinden sonra ekranlara tekrar dönmeye hazırlanıyor. Most Production tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor. Dizinin yeni sezon bölümleri 20 Eylül Salı akşamı başlayacak.

Dizi ekibi ilk tanıtım fragmanını da hazırlamış durumda. Hülya ve Kerem’in sualtında romantik anlar yaşadığı tanıtım fragmanı bir önceki akşam Kanal D ekranlarında ve dizinin sosyal medya platformlarında yayınlandı. Tanıtımın yayınlanmasından sonra ise sosyal medyada günün konusu Hayat Şarkısı dizisi ve yeni sezonu oldu.

Hazırlıklar 2 Ay Sürdü

Ünlü şarkıcı Göksel’den ‘Acıyor’ adlı şarkının yer aldığı yeni sezon tanıtım fragmanının hazırlıklarının iki ay sürdüğü söyleniyor. Muğla’nın Köyceğiz İlçesi’nde çekildiği öğrenilen yeni fragmanda Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’da kamera karşısına geçti.

Yeni nesil teknolojilerden yararlanılan çekimlerden sonra dizi ekibi Muğla’dan İstanbul’a geri döndüler. Mahinur Ergun tarafından yazılan güçlü senaryo izleyenler tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm çekimlerine İstanbul’da devam edilecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz