Bodrum Masalı Yeni Bölümünde Yıldız Hesap Soruyor

admin

Kanal D

11 Eylül 2016

Bodrum Masalı Yeni Bölümünde Yıldız Hesap Soruyor

Kanal D ekranlarında büyük bir ilgi görmeye devam eden Bodrum Masalı dizisi yayınlandığı ilk bölümlerinden beri reyting listelerini alt üst etmeyi başarıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise yine çarpıcı sahnelerin ekranlara geleceğinin sinyalleri verildi.

Cahit’in son olarak aldığı karar ile birlikte Ateş’ten uzak durması için Alara’yı Londra’ya yolladığına şahit olmuştuk. Ateş’siz bir hayat yaşayamayacağını düşünen Cahit tekrar harekete geçerek babasına rağmen onu geri getirmek ister.

Ateş, Alara ile aynı şehirde yaşayabilmek için yüzme bursunu kazanmaya uğraşır. Alara’yı tekrar görebilmek için hayat boyunca göstermediği büyük bir çaba göstermektedir. Aynı burs için Kelebek’in de talip olması ise ikilinin karşı karşıya gelmesine yol açar.

Cahit olan bitenleri izlerken Ateş ve Alara’yı bir araya getirmemek için planlarını hayata geçirmeye başlar. Faryalı ise Yıldız ve Gözde ile birlikte otelini işletmek için uğraşmaktadır. Evren ortaklık anlaşmasından memnun olmadığı için bu oteli satma girişimlerine başvurur. Can ve Cahit ile ortak çalışmayı dahi göze alan Evren, otelin satılması için elinden geleni yapacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz