Hayat Şarkısı’nda Hülya Kerim’in Filiz ile Görüştüğünü Öğrenecek

admin

Kanal D

20 Nisan 2016

Hayat Şarkısı’nda Hülya Kerim’in Filiz ile Görüştüğünü Öğrenecek

Hayat Şarkısı dizisi nefes kesecek bir bölüm ile yayınlanmaya hazırlanıyor. Yeni bölümde Hülya, Kerim’in Filiz ile gizli gizli görüştüğünü öğrenecek. Zeynep ise diğer yandan planlarını sürdürerek Cem’e tehlike dolu bir teklif götürüyor.

Arzuları ve sahip oldukları arasında aşklarını yaşamaya çalışanlar, ayrılıklarını ve mücadelelerini yeni bölümde daha derinden yaşayacaklar. Kerim’in tedavisini olmak için klinikte kalmak zorunda olan Filiz’in masraflarını karşılamak istemesi onun yeni bir iş bulmasına yol açar.

Filiz’in hastane masraflarını karşılayabilmek ve sağlığını koruyabilmek için elinden geleni yapan Kerim diğer yandan Hülya’ya karşı her geçen gün mahcup duruma düşmeye başlar. Hülya’dan sonsuza dek kurtulmak isteyen Zeynep ise hain planlarını yaparak Cem ile birlikte Hülya’ya tuzak kurmak istemektedir.

Zeynep’in Hülya ile Cem arasındaki geçmiş yıllarda yaşadıklarını ortaya çıkartması Cevher Ailesi’nin olan bitenlerden haberdar olmasına yol açar. Hülya’dan cevap bekleyen Cevher Ailesi için zaman artık daha yavaş akmaya başlamıştır. Cem’i kendi evlerine çağıran Cevher Ailesi, burada hesap sormak için Melek ve Bahar’ı da Cem ile bir araya getirirler. Olaylar heyecanlı bir şekilde ilerlemeye devam ederken Hülya ile Kerim arasındaki yakınlaşma da artmaya başlamaktadır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz