Kış Güneşi 10. Bölümünde Evlilik Hayalleri

admin

Show TV

20 Nisan 2016

Kış Güneşi 10. Bölümünde Evlilik Hayalleri

Show TV ekranlarının sevilen yeni dizisi Kış Güneşi’nin 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Efe ve Nisan’ın içinde bulundukları zorlu süreci atlatmak için büyük bir savaş verecekleri gözüküyor.

Seda ve Mete’nin evlilik hayalleri kurarken, annesinin Efe’nin kazadan kurtulduğunu fakat sonra öldüğünü söylemesi Efe için kolay olmayacaktır. Mete kılığına girmiş olan Efe kendi ölümünden bahseden annesini bir şekilde teselli etmek zorunda kalacaktır.

Kazadan kurtulmuş olan Efe’nin hafızasını kaybetmesi tüm bu olaylara sebep olmuştur. Kazada yaşadıklarını anımsayan Mete (Efe) buhranlı günler yaşarken bir yandan evlilik planları yapmaya devam etmek zorundadır.

Kara bulutların üzerinde dolaşmaya başladığı Seda ve Mete’nin evlilik planlarının üzerine düşen gölgeler artık herkesin bu konuda endişelenmesine yol açar. Çaresizliğin eşiğinde kalan Mete, ölümünü herkesten gizlemeye devam ettikçe annesinin gözleri önünde acı çekmesini de izlemek zorundadır.

Mete bu büyük yük ile birlikte yaşamak zorunda kaldıkça Seda ile olan evliliğini ertelemek zorunda kalır. Hüzün dolu sahneleri ile Show TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni Kış Güneşi bölümünü sakın kaçırmayın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz