Her Zaman Gündemde! Sansasyonel Evliliğinden Diriliş Ertuğrul Skandalına Kadar Sedat Peker Hakkındaki Detaylar

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Her Zaman Gündemde! Sansasyonel Evliliğinden Diriliş Ertuğrul Skandalına Kadar Sedat Peker Hakkındaki Detaylar

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Sedat Peker’in özel hayatı da çok merak ediliyor. Ünlü ismin ailesi de zaman zaman gündemin bir parçası oluyor. Bir ara diziler bile Sedat Peker tartışmalarının içindeydi!

Sedat Peker

Bir süre önce ülkeyi terk etmek zorunda kalan Sedat Peker, son dönemde YouTube’dan yayınladığı videolar sayesinde Türkiye gündemini alt üst etti. Ailesine yapılanlar yüzünden bu videoları çekmeye başladığını söyleyen Sedat Peker, her hafta dizi gibi izleniyor, yeni bölümler iple çekiliyor! Hal böyle olunca, Sedat Peker’in onlar için dünyayı yakmaya kararlı olduğu ailesi ve özel hayatı da çok merak ediliyor.

Hapishanede Evlendiler

Sedat Peker Özge Peker

Sedat Peker ilk eşinden 2001’de boşandı. Sonrasında, yıllar boyu cezaevinde yaşanan ve sansasyonlar yaratan Özge Yılmaz ilişkisi başladı. Dönemin çeşitli haber kaynaklarına göre, bu ilişkinin sansasyonel olması Sedat Peker’in Kandıra Cezaevi’ndeyken kendisini ziyarete gelen sevgilisiyle birlikte olmasından kaynaklanıyor. 2008’de yaşanan bu olay sonrası Özge Yılmaz’ın hamile olduğu ve ikilinin cezaevinde birlikte olduğu anlaşılıyor. Daha sonra cezaevinde evlenen çift, ilk çocukları Boğaçhan Talha’ya kavuşuyor. Özge Peker de yıllarca hapishane ziyaretlerini hiç aksatmıyor. Hatta Sedat Peker, her yerin karlar altında olduğu bir gün hiç kimse gelmezken eşinin yine de ziyarete geldiğini söylüyor: “Cezaevi için özgür insanlar cehennem diyorlar. Eşim 10 senedir her gün bu cehenneme geliyor. Ancak eminim ki, gerçek cehenneme bir gün gidersem eşimin ne pahasına olursa olsun oraya bile geleceğini biliyorum.” Çiftin 2015 yılındaki görkemli düğünü de ünlülerin akınına uğramasıyla gündemden düşmedi.

“Diriliş Ertuğrul” Olayı

Boğaçhan Talha Peker

Sedat Peker’in ailesine dair dikkat çeken detaylardan biri de oğlu Boğaçhan Talha Peker’le ilgili. Dönemin rating rekortmeni dizisi “Diriliş Ertuğrul”da rol alan isimlerden biri de Boğaçhan Talha Peker’di. Dizinin ikinci sezonunda, Sedat Peker’in oğlu “Turalı” karakteriyle izleyici karşısına çıkınca ortalık ayağa kalktı. Bir suç örgütü liderinin oğlunun devlet kanalında oyuncu olarak boy göstermesi çoğu insanı rahatsız etti. Konu meclis gündemine bile taşındı. Çok kısa bir süre dizide oynayan Boğaçhan Talha Peker kadrodan çıkınca olumsuz yorumlar yine aldı başını gitti.

Boğaçhan Talha Peker

Yapım şirketi ise “Atıldı” iddialarını şöyle yalanladı: “Üçüncü sezon hikayemiz, ikinci sezon hikayemize göre 10 yıl sonra yaşananları konu almaktadır. Bu nedenle ‘Turalı’ karakterine dizimizin üçüncü sezonunda yer verilememiştir. Dizimizin ikinci sezonunda ‘Turalı’ karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Boğaçhan Talha Peker’in küçük yaşına rağmen göstermiş olduğu başarılı performans, halkımızın teveccühünü kazanmıştır. Boğaçhan Talha Peker’in oyunculuk kariyerine devam etmek istemesi halinde, yapım şirketimiz kendisi ile önümüzde ki yıllarda başka projelerde de birlikte çalışmayı düşünmektedir.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz