Çektikleri Çile de Bitti! Masumiyet’in Yıldızı İlayda Alişan Dizi Bitince Ne Kadar Rahatladıklarını Paylaştı

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Çektikleri Çile de Bitti! Masumiyet’in Yıldızı İlayda Alişan Dizi Bitince Ne Kadar Rahatladıklarını Paylaştı

Sevilen dizi “Masumiyet”, dün akşam yayınlanan 13. bölümüyle ekrana veda etti. Oyuncuları ise dizinin bitişiyle birlikte ne kadar rahatladıklarını Instagram’dan paylaştı.

Masumiyet

FOX’un sevilen dizisi “Masumiyet”, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar’lı kadrosuyla geçen yazdan beri beklenen bir diziydi. Sezon ortasında yayına başlayan dizi, Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan kadına şiddeti ele alıyordu. İlk bölümde bunu toplumsal bir çerçevede ele alması, verilen mesajlar ve polisiye olaylar izleyicinin çok ilgisini çekti. Genç oyuncular sayesinde de sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi oluştu. Ancak “Masumiyet”, en zorlu günlerden biri olan çarşambada “Sadakatsiz” ve “Kuruluş Osman” gibi dizilerin karşısında bekleneni veremedi. Ratinglerde çok gerilerde olmasa da umulan olmayınca dizinin önce günü değişti. Hızlı bir yükseliş gözlenmeyince, yapım şirketi dizi için bitirme kararı aldı.

Gerçek Ortaya Çıktı

Masumiyet

“Masumiyet”, dün akşam yayınlanan son bölümünde haftalardır gizlenen büyük sırrı açıkladı. Kadın dayanışması mesajıyla biten dizi, sosyal medyada övgüleri topladı. Dizinin kısa sürede bitişine sevinenler bile oldu. Çünkü kendilerini tadında bırakılmış ve kaliteli bir mini dizi izlemiş gibi hissettiklerini söylediler. Ne olursa olsun, “Masumiyet”, ekranda gördüğümüz klişe işlerin ötesinde ve iz bırakan bir dizi oldu. Oyuncular da bu yönde düşünüyor ancak dizinin bitişiyle rahatladıkları da bir gerçek!

“Linçlere veda ediyoruz”

Dizi kadrosu çok huzurlu ve mutlu çalıştıklarını her yerde vurguladı. Özellikle genç kadrodan İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın arasında gerçek bir dostluk bağı kuruldu. Sürekli setten eğlenceli anlar paylaşan üçlü, bu kez yanlarına Tolga Güleç’i de alarak linçlere veda etti.

İlayda Alişan Masumiyet

Dizi artık olmasa da bu üç arkadaşı sürekli yan yana göreceğimizden hiç şüphe yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz