Herkes Bu Diziyi Konuşuyor! Kadın Dizisi Arjantin’i de Salladı

Aleyna

FOX

8 Ekim 2020

Herkes Bu Diziyi Konuşuyor! Kadın Dizisi Arjantin’i de Salladı

Geçtiğimiz şubat ayında final yapan reyting rekortmeni dizi Kadın, Arjantin’de de en çok izlenen dizi oldu. Kadın, İspanya’da da büyük bir başarı elde etmişti.

Med Yapım’ın Fox TV için hazırladığı Kadın dizisi üç sezon boyunca yüksek izlenme oranları elde etti ve izleyicinin gönlüne taht kurdu. Dizi, Hande Altaylı’nın yazdığı güçlü senaryosu ile bir kadının çocuklarıyla beraber tek başına ayakta durma öyküsünü anlattı. Farklı hayatlar yaşayan birçok kadının hayatından da kesitler gördüğümüz dizi annelik, babalık, aile ve aşk gibi pek çok kavramı yeniden sorgulamamızı sağladı.

Dizinin senaryosundan da güçlü bir yanı varsa o da oyunculuklardı. Dizi başrolündeki Özge Özpirinçci’ye kariyerinin altın çağını yaşattı ve pek çok ödül kazandırdı. Ayrıca Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Feyyaz Duman ve Sinan Helvacı gibi isimlerin yıldızını parlattı.

Batı Avrupa’da Ulusal Kanalda Yayınlanan İlk Dizi

2020’nin şubat ayında üçüncü sezonuyla final yapan dizi hala adından söz ettiriyor ve başarılarına devam ediyor. İspanya’da yayınlanarak Batı Avrupa’nın ulusal kanallarında yayınlanan ilk Türk dizisi olan Kadın, orada büyük bir reyting başarısına kavuştu.

Öyle ki, sosyal medyada diziyle ve oyuncularla ilgili İspanyolca yorumların sayısı Türkçe yorumları katlamış vaziyette. Dizinin başrol oyuncusu Özge Özpirinçci de dizi İspanya’da yayınlanmaya başlamadan önce oradaki izleyiciler için bir Instagram gönderisi atarak mutluluğunu paylaşmıştı.

Yayınlandığı Her Yerde Gün Birincisi

Daha sonra Şili ve Porto Riko’da ekran macerasına devam eden Kadın dizisi o ülkelerde de gün birincisi oldu. Kadın, şimdi de Arjantin’de ViacomCBS grubuna ait Telefe kanalında akşam saatlerinde yayınlanmaya başladı. Arjantin’de pazartesi akşamı ekrana gelen Kadın, orada da günü liderlikle kapattı. Türkiye’deki izleyicilerin kalbine işleyen Kadın dizisi, yurt dışında da başarıdan başarıya koşmaya devam edecek gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz