Ramo Dizisinden Şaşırtan Bir Seçim: Atakan Çelik Konuk Oluyor!

Aleyna

Show TV

8 Ekim 2020

Ramo Dizisinden Şaşırtan Bir Seçim: Atakan Çelik Konuk Oluyor!

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Ramo’da tansiyon giderek yükseliyor. İzleyicilerin neler olacağını heyecanla beklediği yeni bölüme Atakan Çelik konuk olacak.

BKM’nin Show TV için hazırladığı Ramo, karantina döneminde güç toplayan dizilerden biri oldu. Genelde televizyon için komedi dizileri hazırlayan BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Ramo, Murat Yıldırım’ı da dizilere dönmeye ikna ederek dikkat çekti. Ancak pandemi nedeniyle Ramo da ekran yolculuğunda bir mola verdi. Hikayesini ve oyuncu kadrosunu güçlendirerek sezona bomba gibi bir giriş yapan Ramo, her hafta yeni gelişmelerle izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor.

Bu cuma yayınlanacak bölümde ise sürpriz bir konuk oyuncu yer alacak. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin sevilen oyuncusu Atakan Çelik, dizinin 15. bölümünde kilit bir rolle izleyicilerin karşısına çıkacak. Komedi yapımlarında yeteneğini sergileyen Çelik’in Ramo’da kimi oynayacağı merak ediliyor.

Atakan Çelik Kimdir?

Atakan Çelik

Atakan Çelik 3 Şubat 1990’da İstanbul’da doğdu. Aslında oyunculuğa çocukluğundan beri hevesli olan Çelik, üniversitede iktisat bitirdi. Ailesinin “sigortalı iş” ısrarları yüzünden tiyatrodan uzaklaşan oyuncu 5 yıl boyunca bir sigorta şirketinde çalıştı. Sonrasında oyunculuk tutkusunun peşinden giden Çelik, 2015’te BKM Mutfak oyuncularına katıldı. Yeteneğiyle kısa sürede ustalarının gözüne giren Çelik, Organize İşler: Sazan Sarmalı filminde başrollerden birini oynadı. Şimdilerde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programıyla bizi güldürüyor.

Ramo’da Bu Hafta Neler Olacak?

Olgun Şimşek

Cihangir, Ramo’nun Köksal’la çalıştığından şüphelenince ona öyle bir oyun oynuyor ki, Ramo’nun hayatta kalması neredeyse imkansız hale geliyor. Aynı zamanda Sibel’in peşinde olan Cihangir, Sibel’i korkunç sonuçları olabilecek bir karar vermeye zorluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz